Hlavní obsah
Nízkoúdržbová terasa Foto: Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.

Máte chuť zahrát si s dětmi stolní hru, pozvat své blízké na grilování či si jen tak vychutnat chvilku klidu? Během léta je ideální trávit volný čas venku. Všechny oblíbené aktivity si můžete užívat na jediném místě. Pořiďte si kvalitní terasu.

Nízkoúdržbová terasa Foto: Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.
Terasa krásná i praktická

Aby terasa dobře sloužila a co nejdéle hezky vypadala, myslete na výběr prověřeného materiálu. Zvolte ten, u něhož vám je prodejce schopen doložit výsledky zkoušek, certifikáty nebo hygienické atesty. K takovým patří kompozitní terasový systém Twinson od společnosti Inoutic.

Díky snadné údržbě jde o velmi komfortní venkovní systém, ze kterého se budete moci radovat po dlouhou dobu. Poskytovaná záruka až 25 let.

Foto: Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.

Twinson v sobě spojuje to nejlepší - odolnost a trvanlivost PVC s hřejivým pocitem dřeva. Je recyklovatelný, voděvzdorný, nekroutí se, ani se neštěpí a snadno se montuje. Pro svůj neklouzavý a rychleschnoucí povrch je ideální i pro obložení ploch u bazénů. Je odolný proti vlhkosti, plísním, škůdcům či dřevokazným houbám. V případě ušpinění stačí povrch ostříkat vysokotlakým čističem.

Inspirujte se - montáž terasy z Twinsonu

Terasový systém Twinson je v nabídce ve 4 variantách, které uspokojí představy každého stavebníka. Novinkou na trhu je Twinson Massive pro terasy se zaoblenými tvary. Vybírat lze z 8 odstínů, což je nejvíce na trhu.

Twinson Massive umožňuje realizaci teras a obložení bazénů v organických – zaoblených tvarech.

Foto: Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.

Kontakty na certifikované prodejce najdete na www.inoutic.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků