Hlavní obsah

Taxi aplikace HOPIN snížila ceny jednoduchého cestování

Aplikace HOPIN, která vybavila za dva roky více než 1,3 milionu objednávek, přináší jednoduché a výhodné cestování za 16,90 korun za kilometr i do České republiky.

Taxi aplikace HOPIN snížila ceny jednoduchého cestování

V Česku už několik měsíců jezdí taxi aplikace HOPIN, která vsadila na jednoduchost a nenáročnost při používání. „Ať už zákazník shání jakýkoliv taxík, přes filtr naší aplikace si jednoduše a rychle vybere ten, který mu nejvíce vyhovuje,“ říká Martin Beran, spoluzakladatel společnosti.

Za své objednávky pak mohou zákazníci platit hotově nebo kartou. Také mohou využít možnost jízd zdarma – pokud pozvou do aplikace svého známého, oběma se připíše k účtu kredit na volné jízdy. Po jeho vyčerpání pak jezdí za 16,90 korun za kilometr.

„Podařilo se nám efektivně nastavit ceny tak, aby naši řidiči nepřicházeli o zisk a naši zákazníci jezdili co nejvýhodněji. Věříme, že s cenou 16,90 za kilometr budou taxíkem jezdit ještě raději,“ pokračuje Martin Baran. Zároveň dodává, že jedním z cílů společnosti je neustále rozšiřovat svoji flotilu o nové taxíky a spolehlivé taxikáře.

Aplikace HOPIN je dostupná pro všechny platformy smartphonů zdarma v App Store, Google Play nebo Microsoft Store.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků