Hlavní obsah

Tablet z jiné galaxie přistál na českém trhu. Nechte se unést i vy

Tablet Samsung GALAXY Tab překonává současné hranice mobilních zařízení. Jako první tablet zastupující novou kategorii mobilních produktů Samsung přináší více příležitostí pro všechny, kdo jsou nejen v práci nebo doma, ale především v pohybu.

Tablet z jiné galaxie přistál na českém trhu. Nechte se unést i vy

S  operačním systémem Android 2.2  (Froyo) a 7“ TFT-LCD displejem je Samsung GALAXY Tab unikátním mobilním zařízením, které uspokojí veškeré komunikační a multimediální potřeby i náročných uživatelů. Díky lehké konstrukci s hmotností pouhých 380 g a štíhlým rozměrům se Samsung GALAXY Tab pohodlně používá i během chůze.

Co se týče aplikací, představuje Samsung GALAXY Tab takřka bezednou studnici možností. Můžete surfovat po internetu s podporou Adobe Flash 10.1. nebo komunikovat pomocí videohovoru. Za zmínku rozhodně stojí také čtenářská aplikace Samsung Readers Hub, která poskytuje snadný přístup k tisícům elektronických knih, časopisů a novin v několika světových jazycích, včetně českého.

Mezi další unikátní aplikace Samsung GALAXY Tab patří Music Hub a Media Hub, brány do světa hudby, videoklipů a filmů, které lze přehrávat v plném HD rozlišení. Praktickou aplikací je také Social Hub sjednocující veškeré informace o vašich kontaktech, včetně komunitních sítí, do jednoho místa.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků