Hlavní obsah

Stavební spoření od Lišky se nyní vyplatí. Získejte 6000 Kč!

V dnešní době se vyplatí počítat s každou korunou. Proto je výhodné zhodnotit své prostředky s jistotou a založit si stavební spoření. Kromě státní podpory ve výši 3000 Kč máte totiž možnost zhodnotit svůj počáteční vklad 30 000 Kč o 10 %, což odpovídá částce 3000 Kč. Celkem můžete získat částku 6000 Kč!

Stavební spoření od Lišky se nyní vyplatí. Získejte 6000 Kč!

Jak můžete získat zhodnocení vkladu 10 %?

Mimořádná nabídka je určena všem novým klientům, kteří si uzavřou od 12. října do 31. prosince 2009 prvotní smlouvu o stavebním spoření u ČMSS na cílovou částku minimálně 300 000 Kč a do konce března 2009 zaplatí plnou úhradu za uzavření smlouvy a zároveň vloží na svůj účet stavebního spoření vklad ve výši 30 000 Kč.

 

Zhodnocení s jistotou a výhodné financování bydlení

Klienti jistě ocení, že úroky z vkladů jsou osvobozeny od daně z příjmů a kromě toho jsou i pojištěny. Jistě oceníte přístup k široké nabídce překlenovacích úvěrů pro okamžité financování bydlení a možnost čerpat v budoucnu úvěr ze stavebního spoření s pevnou roční úrokovou sazbou 3,7 % v tarifu Atraktiv.

 

Financovat bydlení? S garancí pevné úrokové sazby!

U úvěrů ze stavebního spoření mají klienti garantovány pevné úrokové sazby a znají výše měsíčních splátek až do úplného splacení.

 

Financování bydlení úvěrem ze stavebního spoření

Zpracování žádosti o poskytnutí úvěru

ZDARMA

Předčasné splacení úvěru ze stavebního spoření

ZDARMA

Úroková sazba úvěrů

od 3,7 % ročně

Úvěr bez zajištění

až 500 000 Kč

 

Finanční poradci ČMSS vždy hledají optimální řešení na míru potřeb každého klienta. Více informací o současné nabídce a všech produktech Vám ochotně poskytne více než 2800 finančních poradců ČMSS nebo je najdete na www.cmss.cz.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků