Hlavní obsah
Zdeněk Fořt z Emil Frey Select Foto: Emil Frey Select

„Šetřete čas i peníze – pojeďte rovnou k nám,“ říká Zdeněk Fořt z Emil Frey Select

I když máte jasnou představu o tom, jaké auto by se vám líbilo, najít odpovídající exemplář na nepřehledném českém bazarovém trhu není vůbec snadné. To však neplatí u Emil Frey Select, kde vždy dostanete přesně to, co vidíte na fotografiích.

Zdeněk Fořt z Emil Frey Select Foto: Emil Frey Select
„Šetřete čas i peníze – pojeďte rovnou k nám,“ říká Zdeněk Fořt z Emil Frey Select

Certifikovaný program prodeje ojetých vozů Emil Frey Select u nás získal obrovsky na popularitě. Základními pilíři jsou transparentnost, férový přístup a podmínky prodeje srovnatelné s novými vozy.
Ředitel divize ojetých vozů společnosti Emil Frey Zdeněk Fořt vysvětluje: „Výrazný nárůst zájmu zákazníků přišel poté, co jsme po reprezentativním prodejním centru v Praze 9 otevřeli i rozsáhlý areál v pražské Hostivaři, kde máme připraveno množství kvalitních a prověřených vozů z nejrůznějších kategorií. Každé auto je také detailně nafoceno na našich stránkách www.emilfreyselect.cz. Kromě toho považujeme za samozřejmost, že si všechny vozy mohou zájemci ihned otestovat.“
K dalším výhodám programu Emil Frey Select patří záruka, která může být až dvouletá, je zdarma a platí po celé EU. „Zákazníci většinou velmi dobře vědí, jaký vůz by chtěli a jsou připraveni investovat do jeho hledání spoustu času i peněz. Když vyrazí rovnou k nám, vyhnou se nepříjemnostem i zklamání,“ uzavírá Zdeněk Fořt.

Fotky vozů se vždy pořizují tak, aby přesně odrážely realitu

Foto: Emil Frey Select

V pražské Hostivaři jsou stovky prověřených aut k okamžitému odebrání

Foto: Emil Frey Select

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků