Hlavní obsah

SAP na Invexu představí řešení pro malé až střední firmy

Po pěti letech se vrací dodavatel podnikových systémů společnost SAP na veletrh Invex. SAP prezentuje svá řešení pro malé až střední firmy SAP All-In-One a SAP BusinessOne, jejichž předností je cenová dostupnost a krátká zaváděcí doba. Společnost SAP najdete na veletrhu, který letos na brněnském výstavišti začíná 24. října, ve stánku číslo 62 v pavilónu V.

SAP na Invexu představí řešení pro malé až střední firmy

Návštěvníkům stánku SAP budou k dispozici zástupci i partneři společnosti. Připraveny jsou odborné přednášky, prezentace i možnost osobních konzultací. Odborníci poskytnou informace o nových trendech v oblasti projektového řízení zásob, TPV, změnového řízení, Just in Time dodávek, řízení profitability projektu, a řady dalších. Zároveň navrhnou adekvátní podnikové řešení právě pro Vaši firmu.

 

Podnikové informační systémy SAP jsou individuální a flexibilní, proto jsou vhodné a cenově dostupné i pro střední a menší podniky. Během návštěvy stánku SAP Vám budou představeny produkty SAP pro menší až střední firmy SAP All-In-One, SAP Business One a také novinka SAP Baseline Package. Jedná se o řešení finančního řízení a logistiky formou hotového balíčku, jehož cena nedosahuje ani 40 % standardního projektu a doba realizace se pohybuje v rozmezí 2 až 3 měsíců. 

V případě, že Vám během veletrhu nevyjde čas k návštěvě stánku SAP, domluvte si schůzku se zástupcem SAP na zákaznické lince 841 198 198.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků