Hlavní obsah
Hypermedia a.s.

Rozjeďte svou kariéru na plné obrátky

Máte duši obchodníka, milujete výzvy, jste komunikativní a sníte o superkariéře? Tak nepropásněte svoji životní šanci! Právě nyní hledáme nové kolegy, kteří se stanou nedílnou součástí našeho úspěšného týmu.

Hypermedia a.s.
Rozjeďte svou kariéru na plné obrátky

Jsme společnost HyperMedia, a. s., přední provozovatel portálů a specialista na online reklamu na českém trhu. Jelikož rozšiřujeme naše prostory i služby, rozšiřujeme i řady našich zaměstnanců. Jste stvořeni pro obchod, ale nechcete pracovat ve stresujícím prostředí call centra? Tak přijďte k nám a ukažte, co umíte!

U nás je to jiné! Našim zaměstnancům nabízíme stabilní zázemí a jistotu silné společnosti HyperMedia, a. s, bohaté možnosti kariérního i osobního růstu, skvělé platové podmínky s řadou nadstandardních benefitů šitých na míru i přátelské prostředí a pohodovou atmosféru. Péče o vlastní tým je pro nás prioritou. O naše zaměstnance se skutečně staráme, podporujeme je v rozvoji a fandíme jejich nápadům a vizím.

Zkrátka chceme, aby práce přinášela nejen stanovené cíle, ale i radost. Všichni pracujeme s nadšením a vášní a věříme, že na výsledcích je to znát.

Už si nemusíte vybírat mezi prací, která vás bude bavit a naplňovat, a úspěšnou kariérou – u nás najdete obojí!

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků