Hlavní obsah

Projekt Rezidence Kavčí Hory získal stavební povolení

V těchto dnech získal stavební povolení bytový projekt Rezidence Kavčí Hory. V sousedství Centrálního parku na Pankráci vzniká nový rezidenční komplex.

Projekt Rezidence Kavčí Hory získal stavební povolení

Budovy, které se i svojí moderní architekturou brzy zařadí mezi nové dominanty Prahy, nabídnou nejen unikátní výhledy, ale i klidné prostředí s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Autorem projektu je architektonická kancelář A.D.N.S. Originálním prvkem průhledového otvoru je vytvořen dojem plynulého pokračování sousedního přírodního parku do zeleně vilové čtvrti svažující se k Vltavě.

Dispoziční řešení bytů umožňuje zachování soukromí jednotlivých členů rodiny, pro společně trávené chvíle jsou navrženy prostorné obývací pokoje s jídelnou a špičkově vybaveným kuchyňským centrem již v základní ceně bytu.

VIP obývací pokoj

VIP koupelna

Velká část větších bytů má dvě koupelny.Hledáte-li výjimečnost a místo, které splní vaše náročné požadavky, pak jste je možná právě objevili. Více zde...

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků