Hlavní obsah
PROFI CREDIT nabízí nové půjčky pro podnikatele a živnostníky

Profi Credit nabízí nové půjčky pro podnikatele a živnostníky

Jedna z největších úvěrových společností v Česku rozšiřuje své produkty. Pod hlavičkou ProFi půjčky chce PROFI CREDIT oslovit kromě zaměstnanců také živnostníky. Nabízí jim úvěr od 30 000 do 150 000 korun, s bonusem až 19 000 za dobré splácení.

PROFI CREDIT nabízí nové půjčky pro podnikatele a živnostníky
Profi Credit nabízí nové půjčky pro podnikatele a živnostníky

Provozujete kadeřnický salon nebo autoservis a banka vám odmítla dát úvěr? Zkuste se obrátit na nebankovní úvěrovou společnost. Nové podnikatelské půjčky nabízí například PROFI CREDIT.
„Chceme vyjít vstříc všem podnikatelům, kteří neuspějí u bank. ProFi půjčku u nás získají rychle a jednoduše. Peníze jim půjčíme na základě hrubého obratu, nikoliv zisku a bez zástavy nemovitosti,“ říká marketingová ředitelka PROFI CREDIT Dana Hakavcová.
Podnikatelé jistě ocení možnost předčasného splacení půjčky a její rychlé vyřízení. Peníze můžou mít na účtu do 24 hodin od schválení úvěru. Úrok ProFi půjčky je navíc daňově uznatelný. Na výběr mají podnikatelé a drobní živnostníci tři typy půjček, které jsou vytvořené na míru jejich firmě či podnikání.
ProFi MINI je úvěr ve výši 30 000 korun na 12 měsíců.
ProFi MINI+ nabízí půjčku 40 000 korun na 18 měsíců nebo 50 000 korun na 2 roky.
ProFi BONUS nabízí úvěr od 30 000 do 150 000 korun se splatností 12 - 24 měsíců a bonusem za dobré splácení až 19 000 korun.
Více informací na www.provasepodnikani.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků