Hlavní obsah
Pro sjednání povinné ručení stačí 5 minut a zelenou kartu obdržíte obratem do emailu.

Povinné ručení online využívá stále více klientů. Jak na to?

Sjednání povinného ručení online se stává uživatelsky stále oblíbenější činností. Takové sjednání pojištění totiž šetří čas, energii a zejména rozšiřuje možnosti, jenž jsou s výběrem toho pravého povinného ručení spojeny. Kde hledat ty nejlepší nabídky a servis?

Pro sjednání povinné ručení stačí 5 minut a zelenou kartu obdržíte obratem do emailu.
Povinné ručení online využívá stále více klientů. Jak na to?

Pojišťoven, nabízejících různé druhy povinného ručení je na českém trhu v dnešní době jako hub po dešti. Všechny nabízí to i ono, avšak za různých podmínek a za odlišnou cenu. Pro většinu smrtelníků bývá orientace v nabídkách a kvalitě nabízených produktů časově velmi náročnou a neoblíbenou činností. Naštěstí jsou nám dnes k dispozici lidé, kteří se rozhodli výběr nejvhodnějšího povinného ručení ulehčit. To vše online z pohodlí domova, nezávazně a během několika minut.

Online srovnávání nabídek povinného ručení a kalkulace cen je v současnosti totiž nezbytností. „Na našem webu nabízíme srovnání devíti různých typů pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, a to od předních pojišťoven českého trhu. Klienti si produkt, který splňuje jejich požadavky a očekávání, mohou rovnou vybrat ke sjednání svého povinného ručení online.“, říká Ing. Tomáš Voharčík, jednatel společnosti Top-Pojištění.cz s.r.o..

Společnost Top-Pojištění.cz působí na českém trhu již od roku 2005 a kromě povinného ručení i srovnání pojištění havarijního, cestovního a pojištění domácnosti. Jedná se o největšího prodejce cestovního pojištění online.

Jak online sjednání funguje?

Na webu společnosti si klient vybere potřebný druh pojištění, vyplní základní technické údaje o vozidle a následně se dle osobních preferencí a rozpočtu rozhodne, kterou pojišťovnou se nechá zastupovat.  Většina klientů se v rámci porovnání nabídek rozhoduje dle ceny nabízených variant povinného ručení. Pro náročnější klienty je rovněž k dispozici porovnání povinného ručení dle kvality jednotlivých produktů, s ohledem na možnosti připojištění a výši limitů pojistného plnění.

Ke kalkulaci cen povinného ručení a konečné nabídce je třeba jen několik minut v pohodlí domova. Top-Pojištění.cz se následně postará o vše ostatní. Po sjednání pojištění klientovi zašle veškeré informace a dokumenty e-mailem nebo jej, ke sdělení dalších podrobností, kontaktuje telefonicky.

Sjednání povinného ručení online šetří čas i peníze.

Kromě toho však společnost Top-Pojištění.cz nabízí klientskou podporu, s dostupností i ve večerních hodinách a mimo pracovní dny. Odpovědi na dotazy můžete dostat přímo na webu, prostřednictvím chatovacího okénka. Na webových stránkách Top-Pojištění.cz najdete odpovědi na nejčastější otázky a palčivé problémy, týkající se například změny stávající pojišťovny. Top-Pojištění.cz je naprosto transparentní a veškeré informace podává klientům včas a s nutným předstihem sjednání pojištění. Všechny pojišťovny, které mají na webu zastoupení, jsou řádně popsány a představeny.

Výhodou je i fakt, že si klienti mohou založit svůj vlastní účet, což se vyplatí při opakovaném využívání služeb, jelikož veškeré údaje jsou již uloženy a před vyplněny. Stačí je tedy jen poupravit dle aktuální situace a požadavků. Klienti nejvíce oceňují také možnost zaplacení pojištění kartou online, což u spousty pojišťoven, i přes moderní vymoženosti, stále není možné. Kámen úrazu, kdy se pojištění na poslední chvíli kvůli bankovnímu převodu či placení složenkou nestihne zaplatit, tedy v tomto případě naprosto odpadá.

Online pojištění všemi možnými způsoby šetří čas, peníze a klienti tak mohou svůj drahý čas strávit s rodinou nebo přáteli. Zařaďte se mezi ně a nechte zbytečnou byrokracii ostatním.

Anketa
Využil jste již při sjednání povinného ručení porovnání online?
Ano
70 %
Ne
30 %
Celkem hlasovalo 20 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků