Hlavní obsah
O2 extra výhody

Poradíme vám, jak ušetřit při nákupu vánočních dárků

Než pořídíte svým blízkým dárky v obchodech a e-shopech za plné ceny, přesvědčte se, jestli nemáte nárok na slevu. Dvacet i více procent totiž můžete ušetřit jen na základě toho, že máte nějakou službu od O2.

O2 extra výhody
Poradíme vám, jak ušetřit při nákupu vánočních dárků

Pokud je některý člen vaší rodiny s telefonem (třeba i služebním) u O2, nebo máte od O2 internet nebo pevnou linku, můžete využívat štědrých výhod, které tenhle operátor nabízí.

Od začátku listopadu je novinkou Extra výhod od O2 sleva 20 % na vše od Tescomy. Slevu můžete čerpat na desítkách míst po republice i v e-shopu Tescoma. Také 20% sleva v lékárnách Lloyds se může na začátku zimy hodit. Pokud pociťujete nedostatek energie nebo na vás útočí nachlazení, podívejte se, kde máte nejbližší lékárnu sítě Lloyds. Slevy v řádu desítek procent můžete uplatnit i na hračky v obchodech Bambule, oblečení Alpine Pro a Levi's® nebo třeba Klenoty Aurum.

Jak slevy čerpat? Vyberete si na stránkách www.o2extravyhody.cz výhodu, o kterou máte zájem, a odešlete zdarma SMS s klíčovým slovem. Zpět vám přijde unikátní kód, který stačí ukázat v prodejně. Pro majitele chytrých telefonů je připravena mobilní aplikace.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků