Hlavní obsah

Podnikatelské eKonto od Raiffeisenbank s výhodným úrokem až 3 % ročně

Podnikatelské eKonto od Raiffeisenbank Vám zajistí výhodné úročení finančních prostředků úrokem až 3 % ročně a zároveň umožní bezpečnou a pohodlnou správu Vašich financí. K Podnikatelskému účtu eKonto je navíc vedení spořicího účtu zdarma.

Podnikatelské eKonto od Raiffeisenbank s výhodným úrokem až 3 % ročně

V Raiffeisenbank se vždy inspirujeme potřebami klientů. Aby Vaše podnikání běželo hladce, a zároveň Vaše finance neztrácely svou hodnotu, potřebujete účet, který Vám umožní jejich bezpečnou a pohodlnou správu. Podnikatelské eKonto od Raiffeisenbank komplexně pečuje o Vaše firemní finance. Zajistí Vám výhodné úročení finančních prostředků úrokem až 3 % ročně a navíc vedení spořicího účtu je zdarma. Díky modernímu internetovému bankovnictví získáte snadný přístup k Vašim prostředkům kdykoliv a odkudkoliv. Unikátní kombinace nastavení služeb na míru a principu věrnostních výhod Vám navíc umožní neplatit žádné paušální poplatky za vedení účtu a související služby. Raiffeisenbank klade důraz i na bezpečnost, Váš účet bude maximálně zabezpečen prostřednictvím elektronických klíčů. Obraťte se s důvěrou na naše Firemní poradce. Díky více než 140leté tradici a zkušenostem Vám Raiffeisenbank zaručí služby vysokého standardu a zároveň jistotu, kterou od své banky očekáváte.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků