Hlavní obsah
Sony

Podělte se o vaše zážitky s rodinou – kdekoli a kdykoli!

Prohlížejte si natočené videa bez nutnosti propojit kameru s TV

Sony
Podělte se o vaše zážitky s rodinou – kdekoli a kdykoli!

Zachycení prvních krůčků vašeho dítka ve špičkové kvalitě a s jasným obrazem – přesně to umožňuje nová řada Full HD videokamer Handycam od Sony, které jsou vybaveny novým typem stabilizace obrazu Balanced Optical SteadyShot. Tato funkce ve výsledku kompenzuje chvění videokamery a zaručuje dokonalý a stabilní obraz během pohybu kamery i v těch nejextrémnějších podmínkách – při dešti, větru, rodinném výletu do přírody, při zimních radovánkách na sněhu nebo hrátkách na zahradě u bazénu.
Mimořádně citlivý snímač CMOS Exmor R™ snižuje šum obrazu a vytváří čistší záběry, takže dosáhnete skvělých výsledků i v šeru či při soumraku. Tuto funkci vyžijete například při dětské oslavě nebo u prvního sfouknutí svíčky na narozeninovém dortu vaší ratolesti.
Skvělou novinkou jsou také vestavěné projektory do výklopného LCD panelu, které umožní přehrát vaše videa doslova kdekoliv, aniž byste museli obsah složitě nahrávat do počítače nebo používat další kabely na připojení k TV.
Rodina nových modelů videokamer vybavených projektorem promění jakoukoli zeď, strop nebo jiný vhodný povrch na improvizované promítací plátno o úhlopříčce až 100“.
Zaznamenávejte nezapomenutelné zážitky svých dětí – pro ně, pro vás, pro celou rodinu!

sony.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků