Hlavní obsah
Už žádné skryté vady! Vyvarujte se jich se značkovým programem. Foto: EF Mobility

Pečlivě vybrané zánovní vozy pro vás. Vždycky fér

Ojetý vůz z bazaru je sázka do loterie. Když to vyjde, budete si bezstarostně jezdit, když ne, čekají vás nečekané servisní náklady. Nespoléhejte na štěstí a zajděte raději k prodejci, který své vozy dokonale zná, včetně jejich servisní historie.

Už žádné skryté vady! Vyvarujte se jich se značkovým programem. Foto: EF Mobility
Pečlivě vybrané zánovní vozy pro vás. Vždycky fér


Značkové programy ojetých vozů jsou stále populárnější. Mnoho kupujících zjistilo, že lepší než výběr z tisíců více či méně ojetých aut ze všech koutů světa, je vsadit na jistotu značkového programu. Koncesionář, který vůz prodal jako nový a následně se několik let staral o jeho servis a údržbu, totiž ví naprosto přesně, co vám prodává. Bez váhání vám tak může nabídnout minimálně roční záruku. Kromě toho můžete očekávat i férové obchodní jednání a širokou nabídku služeb včetně pojištění nebo financování.

Vozy z programu Peugeot Vyzkoušené vozy jsou zárukou kvality

Foto: EF Mobility

Jedním z nejdéle fungujících programů na našem trhu je Peugeot Vyzkoušené vozy, který v říjnu oslavil 10 let své existence. Už od svého počátku se řídí nejpřísnějšími kvalitativními standardy od precizní technické prohlídky každého vozu, přes vyhrazenou prodejní plochu příslušné velikosti a kvality, až po specializovaný tým vyškolených prodejců a mechaniků. Za 10 let si tak program Peugeot Vyzkoušené vozy vydobyl renomé a důvěru zákazníků. Chcete se stát majitelem atraktivního zánovního SUV Peugeot 3008 nebo 5008? Pak je Peugeot Vyzkoušené vozy jasnou volbou!

Každé z nabízených vozů projde podrobnou technickou prohlídkou

Foto: EF Mobility

O rok mladší je program koncernové značky, Citroën Select. Nabídka kvalitních, pečlivě servisovaných vozů přilákala jen v letošním roce přes 700 klientů. Velký zájem je například o Citroën C5 Aircross, či C3 Aircross.

Také další sesterská značka koncernu PSA, luxusní DS, se vydala cestou značkového programu ojetých vozů. Před dvěma lety se tak zrodil program DS Certified. A náš tip? Impozantní DS 7 nebo stylový DS 3.

A konečně čtvrtá značka, kterou má PSA pod svými křídly, Opel, spustila nedávno svůj program Opel Vyzkoušené vozy. Zde slaví úspěch zejména ikonická Astra či Grandland.

Široká nabídka a férové jednání: to jsou výhody značkových programů

Foto: EF Mobility

Nemusíte však procházet všechny programy a vyhledávat nejlepší nabídky. Od prosince najdete vše, co potřebujete znát, na jediném místě. Navštivte webový portál autosphere.cz, kde na vás čekají pěkně pohromadě ty nejlepší obchodní příležitosti. Stránky autosphere.cz sdružují nejen všechny zmíněné značkové programy, ale i vozy dalších automobilových značek. K dispozici máte široký výběr pečlivě servisovaných zánovních vozů, z nichž každý představuje jistotu vaší bezstarostné jízdy.

Se spolehlivým vozem se nemusíte obávat dlouhých cest

Foto: EF Mobility

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků