Hlavní obsah
SPIRIG Eastern a.s.

Ochrana před UV zářením

Přípravky používané na ochranu před UV zářením už dávno nejsou „opalovacími“ přípravky, tedy přípravky určenými na opalování. Kvůli prokazatelné souvislosti rakoviny kůže s vystavováním pokožky UV záření a stále narůstajícímu výskytu slunečních alergií se ochrana před UV zářením stává spíše medicínskou než kosmetickou záležitostí.

SPIRIG Eastern a.s.
Ochrana před UV zářením

Na trhu je celá řada kvalitních i méně kvalitních, dražších i levnějších produktů. Ovšem podle čeho se má běžný spotřebitel orientovat? Jedním z vodítek může být průzkum Lékárníci doporučují 2012, ve kterém lékárníci zvolili jako nejlepší už po pátý rok za sebou řadu DAYLONG švýcarské farmaceutické společnosti Spirig.

Daylong – sluneční ochrana pro všechny

Úspěch řady DAYLONG je založen na dvou základních kamenech: použití velmi kvalitní kombinace UV filtrů a využití liposomů – mikrostrukturálních částic, které zajišťují vysokou odolnost naneseného přípravku na pokožce. Díky nim se UV filtry dostanou  tam, kde mají být - na všechny  nerovnosti kůže. Pro nerušený zážitek z koupání  jsou produkty vybavené extrémní odolností vůči sladké i slané vodě. Optimalizované složení neobsahuje zbytečné látky a všechny produkty jsou bez parabenů. Kombinace UV filtru Tinosorb M a Tinosorb S zabezpečuje vynikající ochranu v celém nebezpečném spektru UV záření. Podle potřeby jsou dostupné s ochranným faktorem SPF 15 až 50+.

V začínající sezóně 2013 najdete Daylong  v nových, moderních obalech. Ochranný faktor je snadno identifikovatelný a na obalu jsou nezbytné textové informace pro správnou aplikaci. Jednoduché 3-barevné členění  usnadňuje výběr vhodného produktu - produkty sluneční ochrany pro dospělé poznáte podle svěží oranžové barvy, dětské produkty mají barvu žlutou a modrá barva patří  produktům ošetřujícím kůži po pobytu na slunci.

Daylong – speciální ochrana

Kromě běžných ochranných prostředků zahrnuje řada DAYLONG i několik speciálních přípravků. Zcela jedinečným přípravkem je např. Daylong Ultra GelFluid. Jedná se o jediný ochranný přípravek proti UV záření na trhu bez obsahu tuků a emulgátorů. Je proto určen speciálně pro mastnou a problematickou pokožku se sklonem k akné. Daylong myslel také na ochranu nejmenších dětí, pro které je určený krém Daylong baby výlučně na bázi mikropigmentů, který neobsahuje chemické filtry.

Všechny přípravky Daylong jsou dermatologicky testované a dostanete je v každé dobré lékárně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků