Hlavní obsah

Nulové bankovní poplatky šetří lidem peníze již pátým rokem. Ušetřete i vy!

Podle serveru www.bankovnipoplatky.com Češi od začátku roku zaplatili na bankovních poplatcích již cca 16 miliard korun. Ukrajují poplatky za bankovní služby i z vašeho rodinného rozpočtu nemalé částky? Vězte, že je to zbytečné...

Nulové bankovní poplatky šetří lidem peníze již pátým rokem. Ušetřete i vy!

Fio nabízí běžný účet s internetbankingem a neomezeným počtem tuzemských plateb zdarma již od roku 2006. Jako první v ČR zavedlo standardní bankovní služby za nulové poplatky, a to pro všechny bez rozdílu - fyzické osoby, podnikatele i firmy - a bez podmínek. Klienti tak neplatí za přijaté ani odeslané platby v rámci ČR - včetně trvalých příkazů a inkas.

Dále Fio nabízí zasílání plateb v EUR na Slovensko a zpět za 0 Kč či výhodné europlatby za 1, resp. 2 EUR do dalších zemí eurozóny. Služby jsou k dispozici v síti 55 poboček.

„Se strategií poskytování kvalitních bankovních služeb s nulovými poplatky jsme přišli jako první na českém trhu a ani v reakci na kroky konkurence ji nehodláme měnit. Integrace pod Fio banku, která nyní u bankovních služeb proběhne, na této skutečnosti rovněž nic nezmění,“ deklaruje stabilitu cenové politiky Fio Jan Sochor, ředitel Fio banky.

Kolik můžete ušetřit? Počítejte s námi!

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků