Hlavní obsah
Viladomy Praha - Nupaky

Nové velké byty za nejnižší ceny v Praze a okolí

Společnost CANABA, největší dodavatel montovaných staveb v ČR, otevírá zcela nový projekt bytových viladomů za bezkonkurenčně nejnižší ceny v Praze a okolí.

Viladomy Praha - Nupaky
Nové velké byty za nejnižší ceny v Praze a okolí

Unikátní projekt bytové výstavby v Nupakách u Prahy nabízí velké byty s dispozicemi 1+1 (49m2), 2+1 (52m2) a 3+1 (72m2) za nejnižší cenu na trhu 29 900Kč/m2. Vyhrazené parkovací stání a skladová kóje jsou zahrnuty v ceně jako standardní příslušenství ke každé bytové jednotce.

Skutečně exkluzivní energeticky úsporné bydlení v lokalitě Praha-Nupaky nabízí přímé napojení na D1 a R1, navíc snadnou dostupnost do hlavního města umožňuje rozvětvená síť MHD (PID). V obci je mateřská školka, škola, dětské hřiště, restaurace a hotel. Nákupní a zábavní centrum Čestlice je vzdáleno ani ne 5 minut.

Jako všechny stavby společnosti CANABA je i tento projekt nízkoenergetický, takže náklady na vytápění jsou minimální.

Objednejte si návštěvu vzorového bytu na telefonním čísle 800 910 910 nebo na www.canaba.cz a prohlédněte si kvalitu CANABA na vlastní oči.

Viladomy Praha - Nupaky

Viladomy Praha - Nupaky

Viladomy Praha - Nupaky

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků