Hlavní obsah

Předností plastových dveří není jejich kvalita ani odolnost. Přesně tento názor si na vlastnosti plastových vchodových dveří vytvořila většina veřejnosti. Nutno říci, že tento názor je z části založen na pravdě.

Nová technologie pro výrobu plastových dveří

V dřívější době se většina výrobců snažila dosáhnout co nejnižších cen na úkor kvality a pak docházelo u dveří k ohýbání, kroucení i dokonce praskání výplní. Skladba a technologie výroby dveří je pro plastové dveře, jejich kvalitu, odolnost a izolační vlastnosti zcela nejdůležitější. Valná většina druhů byla a dodnes je vyráběna z ABS plastů a na to by si každý, kdo zvažuje koupi vchodových dveří měl dát pozor. U tohoto materiálu můžeme najít určité nedostatky, mezi které patří především nižší stabilita a vyšší tepelná roztažnost. Na trhu se dají najít ale i výrobci, kteří využívají mnohem kvalitnější materiály. Například v nabídce společnosti BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. najdete plastové vchodové dveře s výplněmi GFK a z plastových dveří dělá produkt nejvyšší kvality.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků