Hlavní obsah
Europe Easy Energy

Ve čtvrtek, 22.11.2012 otevřela slavnostně dveře své nové obchodní kanceláře společnost Europe Easy Energy a.s. Tato relativně mladá společnost, působící na českém trhu teprve od roku 2011, se zabývá prodejem elektřiny a zemního plynu. Za tak krátkou dobu si již vytvořila pevnou pozici mezi alternativními dodavateli energií a nabízí atraktivní alternativu dominantním obchodníkům.

Europe Easy Energy
Nová pobočka společnosti Europe Easy Energy a.s.

Je také jednou z mála energetických společností na českém trhu, která je zcela bez zahraničního kapitálu a co je nejdůležitější, nabízí více než konkurenceschopnou cenu napříč všemi produkty, které jsou na trhu.

Europe Easy Energy

Europe Easy Energy

S Europe Easy Energy budete hospodář s vlastní spotřebou energie

Obchod s elektřinou a plynem na českém trhu je liberální. Přesto nejen převážná část domácností, podnikatelů, ale i obcí a měst je konzervativní a nakupuje energie od velkých společností, které jim nabízejí neúměrně vysokou cenu. Tyto velké společnosti jim však nabízejí pouze vysokou cenu bez vysokého standardu služeb.

Europe Easy Energy

Europe Easy Energy Vám nabízí jiný přístup. Přístup na osvědčeném principu "náš zákazník, náš pán". Vážíme si každého zákazníka a za Vaše peníze Vám nabídneme odpovídající službu. Službu jejíž cílem bude hospodárné zacházení s elektřinou, aktivní možnost sledování spotřeby a zároveň individuální přistup k zákazníkovi.

Europe Easy Energy

PROČ Europe Easy Energy?

Elektřina je zboží, které má konstantní kvalitu. Konkurenční firmy nemohou soutěžit v kvalitě zboží, ale mohou soutěžit s cenou a kvalitou služeb. U nás se vždy dovoláte našemu zaměstnanci, který Vám odpoví na všechny Vaše otázky a provede Vás celou změnou dodavatele elektřiny. Nekomunikujte s roboty a nečekejte na telefonní lince dlouhé minuty !!!

Těšíme na naše stávající, ale i nové zákazníky na adrese Vladimírova 11, Praha - Nusle.

Více na www.3-e.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků