Hlavní obsah
Lenovo zareagovalo na trend novou řadou notebooků s úzkým stříbrným kovovým tělem a váhou pouhých 1,4 kg. Foto: Alza.cz

Nová generace přichází

Nová doba nás vystavuje novým výzvám. Zejména v práci jsme neustále v pohybu, na cestách, na schůzkách. Je třeba, mít moderní nástroj, který bude tento životní styl zvládat. Proto jsme se podívali na zoubek nové řadě notebooků Lenovo ThinkBook 13s.

Lenovo zareagovalo na trend novou řadou notebooků s úzkým stříbrným kovovým tělem a váhou pouhých 1,4 kg. Foto: Alza.cz
Nová generace přichází

Odolná elegantní konstrukce 

Dávno nejde pouze o to, aby byl notebook zařízení, které leží v kanceláři na stole. Zejména mladá business generace chce notebooky přenosné a přizpůsobivé, zároveň však splňující požadavky na efektní a elegantní design. Na tento trend Lenovo zareagovalo novou řadu notebooků s úzkým stříbrným kovovým tělem a váhou pouhých 1,4 kg. Nejedná se však pouze o pěkný design, ale je zde i 5 funkčních prvků (Hořčík, Zinek, Indium, Cín a Hliník), díky kterým je konstrukce odolná, odlehčená a panty jsou chráněné před korozí.

Tuto žhavou novinku koupíte výhodně již od července na Alza.cz

Foto: Alza.cz

 Vybaven pro business

I přes to, že vzhled zařízení je pro dnešního uživatele velmi důležitý, často dokonce rozhodující, ThinkBook 13s vsází i na velký výkon. V těle ukrývá procesor Intel® Core™ Whiskey Lake nejnovější osmé generace, který je zárukou bezproblémového chodu i při spuštění většího množství aplikací. Další předností je 13,3" Full HD antireflexní IPS displej a velmi úzké rámečky pro nerušený obraz. Při důležitém konference callu každý uživatel ocení kvalitní zvukovou sadu Dolby® Audio™ a vychytávku v podobě dvou Skype Hot Keys pro rychlé přijetí a ukončení hovoru přímo z klávesnice. Extra rychlou odezvu systému zajistí nová funkce Modern Standby, neboli chytrý spánek. S ní budete přijímat Skype cally a e-maily ve standby režimu, dokonce i při zavření počítače, který pak ze spánku probudíte za necelou sekundu.

Dávno nejde pouze o to, aby byl notebook zařízení, které leží v kanceláři na stole.

Foto: Alza.cz

Notebook s funkcemi smartphonu

Vylepšené je tlačítko zapnutí, které zároveň slouží jako čtečka otisků prstů. Notebook tedy zapnete a rovnou také odemknete. Až budete ve městě běhat po schůzkách, určitě uvítáte výdrž baterie až 11 hodin s užitečnou funkcí rychlonabíjení, díky které se notebook dobije na 80 % již během hodiny.

Je třeba, mít moderní nástroj, který bude tento životní styl zvládat

Foto: Alza.cz

Lenovo nezapomíná ani na zabezpečení, které zajišťuje systémem ThinkShield. Ten spolehlivě chrání data díky pokročilému šifrování, poskytuje silné zabezpečení při online aktivitách i analýzu rizik v rámci Wi-Fi sítí. Pro maximální soukromí uživatelů má notebook integrovaný mechanický posuvný kryt na kameru Thinkshutter. Velmi užitečná je také funkce Anti-Spill, díky které dokáže klávesnice zvládnout po krátkou dobu až 60 cm³ rozlité tekutiny.

ThinkBook 13s vsází i na velký výkon.

Foto: Alza.cz

Lenovo ThinkBook je moderní nástroj pro každého, kdo chce bezchybně fungující pracovní notebook bez kompromisů na straně designu a vzhledu. Tuto žhavou novinku koupíte výhodně již od července na Alza.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků