Hlavní obsah
ZonerCloud.cz poskytovatel bleskurychlých virtuálních serverů

Nejvýkonnější virtuální servery od české společnosti na ZonerCloud.cz

Vybíráte dodavatele cloudových služeb a tápete? ZonerCloud.cz poskytuje výkonné virtuální servery s operačními systémy Windows i Linux. Jsou provozovány v profesionálním virtualizačním prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V za překvapivě nízké ceny.

ZonerCloud.cz poskytovatel bleskurychlých virtuálních serverů
Nejvýkonnější virtuální servery od české společnosti na ZonerCloud.cz

Technické řešení služby Cloud Server je postaveno na hardwarovém vybavení od společnosti DELL, síťových prvcích od společnosti CISCO a vysoce výkonném SSD storage. Navíc je vše pro případnou eliminaci výpadků zdvojeno. Díky spojení kvalitních softwarových a hardwarových technologií tak dosahují naše služby velmi vysoké dostupnosti až 99,99 %.

 CZ doména na českém cloudu

Pokud plánujete spustit český projekt na CZ doméně, pro rychlost vašich stránek je dobré mít servery umístěny ve střední Evropě, nejlépe pak přímo v České republice. Vyberte si jeden z našich výkonných a dostupných virtuálních serverů na ZonerCloud.cz. K umístění serverů využíváme jedno datacentrum v Praze a tři hlavní datacentra v Brně, která jsou geograficky oddělena a kruhově propojena 10 GB linkou pro zajištění minimalizace výpadku.

 Operační systém pro vás i vaše CZ domény

Stačí si zvolit operační systém, který vám bude zcela vyhovovat. Pokud preferujete Linux, vybírat můžete z běžně dostupných distribucí, jako jsou Debian, Ubuntu, Centos a Fedora. V případě, že se rozhodnete pro Windows, získáte virtuální server s novým operačním systém Windows Server 2016. Navíc jsme u variant s Cloud server Windows nově nasadili nejvýkonnější DELL servery s rychlostí jader 3,2 GHz. Vaše CZ domény tak můžete provozovat na těch nejvýkonnějších virtuálních serverech.

Objednat si nůžete operační systém Linux nebo Windows

 Managed servery s kompletní administrací

Požadujete-li virtuální servery, o které se nebudete muset starat a myslet na aktualizace softwaru či zálohování, zvolte variantu managed. O servery se postarají naši zkušení administrátoři, kteří garantují jeho bezproblémový provoz. Vy budete mít k dispozici webové rozhraní Centra administrace, kde si můžete efektivně a jednoduše spravovat CZ domény, webové aplikace, databáze, e-mailové schránky a ostatní webhostingové produkty. Zákazníci, kteří chtějí mít kompletní přehled nad systémem a administrovat si server sami, mohou zvolit virtuální server s plným přístupem.

 Virtuální server od české společnosti do 55 sekund

Při výběru správného poskytovatele jsou důležité i jeho zkušenosti a stabilní zázemí. Webové služby ZONER software provozuje již 21 let a v současnosti je využívají tisíce zákazníků. Získejte vysoce výkonný a flexibilní server pro vaše CZ domény. Od obdržení platby vám ho zřídíme do 55 sekund.

 Pokud si objednáte některou z variant Cloud serveru do 31. 12. 2017, získáváte slevu 50 % na první rok provozu. Každý zákazníky ZonerCloud navíc bezplatně k CZ doménám získá i základní SSL certifikát Basic DV od certifikační autority Symantec.

Přesuňte vaše CZ domény na opravdu výkonné servery od českého poskytovatele. Kompletní nabídku cloudových služeb najdete na www.zonercloud.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků