Hlavní obsah
Europe Easy Energy

Nejvhodnější doba pro změnu dodavatele plynu a elektřiny

Věděli jste, že včasným přestupem k alternativnímu dodavateli energií můžete ušetřit za elektřinu a plyn až několik tisíc ročně? Právě nyní je nejvyšší čas, začít výběr dodavatele řešit. Máte-li totiž v současné době smlouvu na odběr energií uzavřenou na dobu neurčitou, je nutné při změně dodavatele počítat s tříměsíční výpovědní lhůtou. Abyste mohli od října či listopadu odebírat elektřinu či plyn za nižší cenu, je nutné podat výpověď co nejdříve.

Europe Easy Energy
Nejvhodnější doba pro změnu dodavatele plynu a elektřiny

V ČR nabízí dodávky energií celá řada firem, cena elektřiny a plynu se však u jednotlivých společností výrazně liší! Proč tedy platit víc, když to není nezbytně nutné? Ceny všech dodavatelů si můžete snadno porovnat a okamžitě zjistíte, kolik můžete díky změně dodavatele ušetřit z rodinného nebo firemního rozpočtu. Svoji úsporu na energiích můžete porovnat zde.

Proč byste měli zvolit 3E za svého dodavatele?
Společnost Europe Easy Energy patří dlouhodobě na cenovou špičku, napříč všemi produkty, které český trh v rámci dodávek energií nabízí. Přechod k 3E je velmi jednoduchý. Nemusíte nikam chodit, smlouvu uzavřete on-line, kdykoliv a z pohodlí Vašeho domova. Změnu dodavatele vyřídí společnost 3E za Vás a to vše samozřejmě zcela ZDARMA. Výhodou této přestupu k 3E ale není pouze cena, kterou nabízí. Podle hodnocení obchodních podmínek na portálu Cenyenergie.cz obsadila společnost Europe Easy Energy v loňském roce 1. místo ve srovnání s ostatními dodavateli elektřiny a plynu. Její všeobecné obchodní podmínky tak svou vstřícností k zákazníkovi zvítězily mezi 32 posuzovanými společnostmi. S 3E uzavíráte smlouvu na dobu neurčitou bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Všechny služby a perfektní servis Vám budou poskytnuty i v příjemném prostředí obchodních kanceláří společnosti Europe Easy Energy.
Dveře do světa energií pro Vás tato společnost otevřela v Praze Nuslích a Karlíně, v Hradci Králové, Liberci a nově také v Českých Budějovicích. Adresy obchodních kanceláří naleznete v kontaktech.

Europe Easy Energy

Europe Easy Energy projevily důvěru již desetitisíce zákazníků
30. 7. 2013 proběhla elektronická aukce na dodávky elektřiny a plynu pro domácnosti napříč celou ČR. Společnost Europe Easy Energy nabídla občanům možnost odběru těchto dvou komodit za bezkonkurenčních podmínek a stala se tak jejich novým dodavatelem na 24 měsíců. Řady spokojených zákazníků 3E se tedy rozšíří celkem o 3749 odběrných míst.

Zvýhodněné tarify pro mladé rodiny a seniory
Proč se obávat ceny, kterou zaplatíte za energie? Užívejte si života naplno! Zvýhodněný tarif SENIOR je určeny pro zákazníky, kteří v roce 2013 dosáhnou věku 60-ti let a starší. Mladé rodiny a zákazníci do 30-ti let včetně, kteří nechtějí platit za energie více, než musí, mohou využít tarif JUNIOR. Více informací o našich produktových řadách získáte zde.

Europe Easy Energy

Prázdninová jízda
Letní Roadshow společnosti Europe Easy Energy pokračuje! I v druhé polovině prázdnin si pro vás naši promotéři připravili zajímavý program a hry o atraktivní ceny. Přijďte se s námi pobavit a informovat se o produktech, akcích.
Získat můžete třeba i bonus 500 Kč na vaši smlouvu o sdružených dodávkách elektřiny a plynu. V srpnu vás navštívíme například v Jihlavě, Brně, Olomouci, Frýdku – Místku nebo v Ostravě. Aktuální termíny akcí najdete na našem webu.

Užijte si léto plné energie a bez váhání kontaktujte naší zákaznickou linku 800 080 800, nebo navštivte naše webové stránky www.3-e.cz. Těšíme se na vás.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků