Hlavní obsah

Nejlepší nástroj na hledání nemovitostí!

Novinka na českém internetu, vyhledávač GoHome.cz, vám jednoduše umožní vybírat si mezi více než 600.000 nemovitostí v České republice. GoHome je podobný jako Gogole, ale specializuje se pouze na nemovitosti.

Nejlepší nástroj na hledání nemovitostí!

Naše technologie Vám umožní hledat nemovitosti podle Vaší aktuální potřeby. Váš dotaz není hledán jako na Google, ale náš virtuální agent rozumí Vašim dotazům a nehledá podle přesné shody dotazu. Můžete, ale také například najít nemovitosti u kterých došlo k poklesu. Po zadání termínu pokles ceny v Praze dostaneme cca 4000 nemovitostí u kterých došlo k poklesu ceny.

Hledáte byt, dům či kancelář a stále se vám nedaří najít tu správnou nabídku? Pokud nevíte, jak dál, máme pro vás řešení. Všechny zveřejněné informace, které agentury a portály mají na svých webových stránkách, GoHome okamžitě rozpoznává. GoHome je jednoduchý a rychlý, s navrženými moduly pro jednotlivé kraje jsou možné dotazy, jako je například hledám pronájem bytu v Praze 1 Praze 2 Praze 3 minimálně 70m2 do 20000 Kč atd.

Dokonce můžete zadat požadavek na nejnovější nabídky. Například pokud hledáte byt v Brně 2+1 do maximální ceny 1 500 000 Kč a chcete zobrazit pouze nejaktuálnější nabídky za poslední 2 dny napíšete nejnovější byt Brno 2+1 do 1500000 Kč
  
Pokud například hledáte reality v Praze zadáte jednoduchý dotaz reality Praha a robot Vám najde přes 70 000 položek. Pokud jste z Brna a zajímá Vás tato lokalita jednoduše zadáte reality Brno a dostanete výsledek s více než 14 000 nemovitostmi. A takto můžete postupovat u každého města, například Plzeň  reality Plzeň ,s více jak 4 000 výsledky či Ostrava reality Ostrava, kde Vám robot najde přes 11 000 nemovitostí.

Vyzkoušejte kvalitu serveru GoHome – nejmodernějšího vyhledávače pro reality hledejte nový domov co nejjednodušeji – www.gohome.cz. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků