Hlavní obsah
Československá obchodní banka a.s.

Nehledejte drobné, vše vyřeší bezkontaktní nálepka

Obliba bezkontaktních plateb v České republice roste. Zvládne je již 42 % z 10 milionů platebních karet, které u nás máme. Trendu vychází vstříc i obchodníci, bezkontaktně komunikuje už polovina jejich terminálů.

Československá obchodní banka a.s.
Nehledejte drobné, vše vyřeší bezkontaktní nálepka

Odzvonilo dobám, kdy jste kvůli jedné kávě museli lovit drobné po kapsách. ČSOB svou nabídku nyní vylepšuje o bezkontaktní nálepky. Díky nim se placení stává ještě rychlejším a pohodlnějším. „Dříve naši klienti použili kontaktní platební kartu u obchodníka asi šestkrát do měsíce, bezkontaktně nyní měsíčně zaplatí desetkrát,“ říká Jana Opršalová, výkonná manažerka útvaru Platební komfort a služby ČSOB.

Plaťte bezpečně a s výhodami

Platební nálepky jsou chráněny stejně jako bezkontaktní karty. „V případě zneužití nálepky vracíme klientovi peníze zpět na účet, a to i tehdy, pokud nálepka není pojištěná,“ dodává Peter Demjanovič, ředitel útvaru Karty ČSOB.

Praktické a stylové placení

U ČSOB máte na výběr debetní i kreditní nálepku. Vedle toho si můžete zvolit svůj vlastní design. ČSOB kreditní nálepka MasterCard World vám ušetří 1 % z každého nákupu, při zaplacení vybraného zboží vám navíc automaticky prodlouží záruku o 1 rok a také jej pojistí na 6 měsíců proti poškození, zničení a odcizení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků