Hlavní obsah
Cihlový dům pro kvalitní bydlení z prvotřídních materiálů za výhodných podmínek Foto: Wienerberger

Našli jsme způsob, jak je možné postavit cihlový dům za cenu bytu

Také se vám už stalo, že se vaše rodina nevešla do bytu a tak jste začali řešit stavbu RD? Našli jsme na trhu řešení, jak ušetřit až polovinu nákladů při výstavbě domu. Dům tak postavíte za cenu bytu. Podle stejného principu můžete postupovat i vy.

Cihlový dům pro kvalitní bydlení z prvotřídních materiálů za výhodných podmínek Foto: Wienerberger
Našli jsme způsob, jak je možné postavit cihlový dům za cenu bytu

V současné době trápí hodně rodin, jak postavit vysněný dům při zachování rozumných nákladů na výstavbu.  Podmínky pro získání hypotečního úvěru jsou také stále přísnější, ceny pozemků rostou a od začátku roku 2020 vstupují v platnost i přísnější podmínky pro novostavby rodinných domů. Všechny nově postavené budovy budou muset být v tzv. standardu NZEB, tedy s téměř nulovou spotřebou energie.

Co dělat, aby běžná rodina mohla postavit cihlový rodinný dům?

Řešením může být nabídka významných výrobců stavebních materiálů, kteří se spojili, aby umožnili rodinám i v roce 2020 stavět rodinné domy za přijatelné ceny. Konkrétně jde o výrobce stavebních materiálů Porotherm, Tondach, Schiedel, Vekra, Pipelife a Siko.

Tito výrobci nabízí poctivý stavební materiál za zvýhodněných podmínek. Zaregistrujete-li se nezávazně vyplněním krátkého formuláře na webu Stavte výhodně, můžete si tzv. zafixovat slevu na vybrané stavební materiály. Až přijde čas stavby, můžete pak tyto slevy využít.

Cihlový dům pro kvalitní bydlení z prvotřídních materiálů za výhodných podmínek

Foto: Wienerberger

A o jaké konkrétní slevy se jedná?

Výhodně tak můžete například pořídit cihly a překlady značky Porotherm a to včetně tzv. vatované cihly, díky které už nebudete muset dům zvenku zateplovat.  Ke svému kotli, či kamnům budete určitě potřebovat komínový systém od společnosti Schiedel.  Dnes tolik moderní podlahové topení obstarají trubky a další materiál od společnosti Pipelife, která nabízí až 50 % slevu na tyto materiály!

Dalšího významného partnera stavebních výplní snad ani není třeba představovat. Společnost Vekra dodá za výhodných podmínek okna a dveře pro váš dům. Aby do domu nepršelo, o to se postará kvalitní střecha z pálené střešní krytiny Tondach v mnoha různých provedeních a barvách. Interiéru pak dodá nezaměnitelný charakter partner SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, který zajistí kuchyň a pomůže s realizací koupelny.

POZOR! Nabídka je časově omezená – poukaz můžete získat jen do 30. 11. 2019!

A aby nebylo dobrých zpráv málo, tak kdo rád soutěží, bude mít také možnost!

Slyšeli jste už někdy o projektu e4 dům? Společnost Wienerberger, výrobce pálených cihel, slaví v letošním roce 200 let od svého založení. Na základě těchto mnohaletých zkušeností byl vytvořen projekt, který garantuje 4 hlavní principy při stavbě domu z tradičních keramických materiálů:
•    ekonomiku (domy již od 2 mil. Kč)
•    ekologii
•    energetickou efektivitu
•    estetiku

Pokud se rozhodnete stavět e4 cihlový dům, tak se do 31. 10. 2019 můžete zapojit do soutěže o střechu ZDARMA!

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků