Hlavní obsah

Na trhu je nová česká banka. Co nabízí?

Na českém trhu vznikla nová banka. Co nabídne klientům? Bude její nabídka zajímavá i pro vás?

Na trhu je nová česká banka. Co nabízí?

Fio, burzovní společnost, největší český on-line broker, získala od ČNB bankovní licenci. Stala se tak jedinou bankou v ČR s ryze českými vlastníky - Fio bankou. Po celé ČR má 55 poboček.

Fio banka naváže nejen na úspěšné sedmnáctileté působení Finanční skupiny v oblasti investic, ale i na služby Fio, družstevní záložny, která získala oblibu veřejnosti díky poskytování kvalitních bankovních služeb bez poplatků a stala se 2x v řadě bankou roku v anketě Zlatý Měšec. Postupně je do sebe bude integrovat tak, aby mohla poskytovat bankovní i investiční produkty - již na začátku se může opřít o cca 50 tisíc klientů.

Těšit se tedy můžete např. na běžný účet bez poplatků s internetbankingem, kartou a transakcemi v ČR zdarma, bezplatné platby do SR a zpět či levné europlatby. Pro zhodnocení peněz lze využít spořicí účty a vklady, nebo investovat do akcií - snadno on-line.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků