Hlavní obsah
Max Biaggi Foto: Automotodrom Brno, a. s.

Motocyklové léto na Masarykově okruhu startuje. Vyškolí Max Biaggi soupeře?

Je mu jedenačtyřicet, bojí se ho ale závodníci o generaci mladší. Legenda Max Biaggi se opět vrací na Masarykův okruh v boji o další mistrovský titul v šampionátu Superbike. A spolu s ním se o víkendu 20. – 22. července představí rovnou pětice českých jezdců.

Max Biaggi Foto: Automotodrom Brno, a. s.
Motocyklové léto na Masarykově okruhu startuje. Vyškolí Max Biaggi soupeře?

Říká se mu „šílený Max“ a na Masarykově okruhu vyhrál už jedenáctkrát. Poprvé před neuvěřitelnými osmnácti roky. A po smolné loňské sezoně, kdy mu titul utekl, je zpět na vrcholu a čeká jej jeden z nejoblíbenějších závodů z celého šampionátu. „Brno mě miluje a já miluju Brno. Je neuvěřitelné, kolik skvělých vzpomínek na tohle místo mám a že pořád přibývají. Je to úžasná trať se skvělým mixem rychlých a pomalejších zatáček,“ libuje si Max v podstatě každý rok.

To samé nemůže říci český jezdec Jakub Smrž, ten na pořádné představení před domácími fanoušky zatím čeká. Letos mu jej zkomplikuje zranění, které utrpěl po kolizi s Jonathanem Reou. Českým fanouškům by ale mohl spravit chuť Ondřej Ježek, který letos jezdí nově v třídě Superstock 1000. V Brně jej čeká souboj s týmovým kolegou, Slovákem Tomášem Svitkem a dalším Čechem – mladým talentovaným jezdcem Janem Halbichem.

Závodní víkend Superbike startuje už 20. července na Masarykově okruhu. Vstupenky jsou až do 15. července za zvýhodněné ceny, ale i potom si víkend se špičkovými motocyklovými jezdci užijete doslova za pár set korun. Ceny třídenních vstupenek začínají už na 600 korunách.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků