Hlavní obsah
Fio banka

Česká Fio banka potvrdila pozici jedničky na trhu v osobních a podnikatelských účtech bez poplatků již několikrát například v soutěži Zlatá koruna. Jaké moderní nástroje pro vaše finance nabízí k účtům za 0 Kč?

Fio banka
Moderní bankovní služby jsou u Fio banky zdarma

Klienti Fio banky mají možnost využívat osobní i podnikatelské účty, které jsou bez poplatků za vedení účtu a neomezené množství transakcí, jakými jsou například odeslané i přijaté platby v rámci ČR i ČR-Slovensko. Zdarma je také bezkontaktní embosovaná platební karta MasterCard Debit PayPass, která umožňuje rychlé a pohodlné placení pomocí pouhého přiložení karty k terminálu.

Správa Fio účtů je jednoduchá díky Internetbankingu nebo Smartbankingu pro telefony s operačním systémem Android a iOS, přičemž tyto aplikace jsou rovněž zdarma. Součástí Smartbankingu jsou stále oblíbenější QR platby, jednoduché zaslání peněz pouhým načtením QR kódu. V otevřené části aplikace je možné najít nejbližší z více než 70 poboček Fio banky nebo polohu jednoho z více než 130 bankomatů Fio, ve kterých mají klienti 10 výběrů měsíčně zdarma.

Fio banka neustále přichází s inovacemi, kterými se snaží vyjít vstříc svým klientům. Připravuje například aplikaci Smartbanking pro platformu Windows Phone nebo zcela nový mobilní web. Zájemcům o investování nabízí investiční zpravodajství i možnost vyzkoušet si správu investic v aplikaci Smartbroker.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků