Hlavní obsah

Lednička, která umí sama vydělávat

Ledničky kategorie A+ nebo A++ jsou báječné společnice do domácnosti. Za deset let Vám ušetří třeba 20 či 30 tisíc oproti dvacet let starým

Lednička, která umí sama vydělávat

Poslechněte si pohádku ze skutečnosti. Kdysi existovaly spotřebiče kategorie D a C. Žraly jako pominuté, vysávaly ze zásuvek energii a z lidí peníze. Konec pohádky, dnes jde o to, abyste dostali to nejlepší při co největší úspoře energie, tedy peněz

A+ a A++ = Bosch

Podle směrnice EU musí mít spotřebič třídy A+ spotřebu minimálně o 25 % nižší než ve třídě A. A++ uspoří až 60 %. Pokud ceny energií jdou nahoru, tak i více. Bosch myslí na to, abyste si ušetřené peníze pořádně užili, proto se soustřeďujeme na ledničky tříd A+ a A++.

Čerstvý chládek

Úspora není vše, co dělá ledničky Bosch třídy A+ a A++ božskými. Chladicí systém MultiAirflow rozvádí vzduch stejnoměrně do všech částí. To umožňuje kratší dobu chlazení, takže potraviny vydrží déle čerstvé.

Mango není steak

Některé z lednic Bosch jsou uvnitř rozděleny na dvě zóny VitaFresh. Potraviny si tak udrží chuť, vitaminy, minerály a svěžest až třikrát déle. „Suchá“ zóna má ideální klima pro maso, ryby, uzeniny a sýry, „orosená“ pro ovoce a zeleninu.

Čistá krása

Antibacteria je látka na bázi přírodního stříbra. Je to bariéra proti bakteriím k dokonalé hygieně uvnitř ledničky. A třešnička: vybrané ledničky Bosch mají povrch InoxLook, takže se s nimi můžete chlubit i snobštějším sousedům.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků