Hlavní obsah
Showroom v Kolbenově ulici Foto: Petr Šolar

Kvalitní moderní ojetý vůz šetří vaši kapsu a je také bezpečnější

Čeští motoristé rychle zjistili, že nejlepší je koupit si u Emil Frey Select zánovní, tzv. roční vůz. Moderní auto totiž nevyžaduje následné vysoké servisní náklady, má nižší spotřebu a je také výrazně bezpečnější a lépe vybavené..

Showroom v Kolbenově ulici Foto: Petr Šolar
Kvalitní moderní ojetý vůz šetří vaši kapsu a je také bezpečnější

Koupě ojetého vozu s sebou přináší řadu rizik, ale i čeští zákazníci zjišťují, že nejlepší variantou je koupě zánovního moderního vozu, který je po technické stránce víceméně jako nový. „Na všech našich čtyřech pražských pobočkách pozorujeme jednoznačný trend stále se zvyšujícího zájmu o takzvané roční vozy,“ potvrzuje Zdeněk Fořt, ředitel firmy EF Mobility patřící do skupiny Emil Frey v ČR a dodává, „Moderní zánovní auta přinášejí zákazníkům spoustu výhod, ale jsem také rád, že Emil Frey Select svou kvalitní nabídkou přispívá i k omlazení velmi starého českého vozového parku.“

Roční vozy jsou u Emil Frey Select nejžádanějším artiklem

Foto: Petr Šolar

Právě průměrné stáří tuzemského vozového parku, které se podle posledních údajů z letošního července opět zvýšilo o 0,19 roku na hodnotu 14,82 roku, nás řadí na chvost celé Evropské unie a spolu s dovozy starých a nekvalitních aut ze zahraničí představuje vážný problém jak pro bezpečnost provozu, tak ekologickou zátěž. Automobilová technika totiž udělala za poslední dekádu obrovský krok dopředu, takže i ti, kteří si nemohou či nechtějí kupovat zcela nový vůz, si mohou díky nabídce ročních vozů Emil Frey Select dopřát kvalitu a jistotu srovnatelnou s novými auty.

Prostředí prodejny v Kolbenově ulici je srovnatelné s luxusním showroomem

Foto: Petr Šolar

U Emil Frey Select se díky serióznímu přístupu dle švýcarských standardů vyvarujete také dalších významných rizik spojených s koupí ojetiny – všechny vozy v nabídce mají naprosto jasný původ, stav kilometrů a transparentní servisní historii. Vždyť na certifikované ojeté vozy nabízí Emil Frey Select zcela zdarma roční záruku, která může být v některých případech rozšířena až na dva roky! Tato záruka kryje 15 konstrukčních skupin celého auta a takřka kopíruje záruku na nové vozy. Lze ji dokonce uplatnit v jakémkoliv autorizovaném servisu dané značky v celé Evropě a její součástí je rovněž asistenční služba.

Prodejní areál v Hostivaři nabízí stovky aut k okamžité testovací jízdě

Foto: Petr Šolar

V široké nabídce zánovních vozů dominují nadstandardně vybavené modely značek Citroën a Peugeot, nicméně zákazník má samozřejmě na výběr i z modelů jiných výrobců. Kompletní nabídku najdete na webu www.emilfreyselect.cz, nebo můžete navštívit jedno ze čtyř prodejních míst v Praze (Kolbenova, Pražská, Skorkovská a Pekařská). Zejména prostředí prodejního showroomu v Kolbenově ulici stojí za pozornost, protože si v ničem nezadá s prodejními místy nových aut, a to včetně poskytovaných služeb jako jsou výhodné pojištění či financování. K dispozici je zde i servisní zázemí pro detailní technickou prohlídku vozu, což je jen další z řady přesvědčivých důkazů, že Emil Frey Select je tím pravým seriózním partnerem pro váš nákup kvalitního ojetého vozu.

Na ojeté vozy je poskytování plnohodnotná minimálně roční záruka

Foto: Petr Šolar

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků