Hlavní obsah

Konečně můžeme zlato nakupovat všichni

Nedávná celosvětová finanční krize i současný nejistý vývoj potvrdily tisíciletou pravdu: Zlato je jistota.

Konečně můžeme zlato nakupovat všichni

Jenže až donedávna bylo v ČR velmi obtížné investiční zlato nakoupit.

Právě období ekonomických otřesů znovu připomnělo, že zlato je po tisíciletí nejjistější investice. Inflace může v krajním případě zcela znehodnotit celoživotní úspory, ale zlato bude na rozdíl od peněz, akcií nebo vládních dluhopisů vždy udržovat hodnotu. Cena zlata si udržuje vzestupnou tendenci celá desetiletí. V roce 2001 stála unce zlata necelých 300 dolarů, dnes je cena šestinásobná.

Většina lidí ale stále vnímá investici do zlata jen jako příležitost pro bohaté. To už ale není pravda! Finanční a investiční společnost Finod přišla s projektem www.nakupzlato.cz, který umožňuje ukládat úspory do zlata opravdu každému. Soukromé osoby, firmy i organizace mohou zlato nakoupit nejen jednorázově, ale mohou využít i výjimečný produkt – nákup ryzího zlata formou částečných plateb. V něm můžete průběžně investovat libovolnou dohodnutou částku tak často, jak si sami určíte, podobá se to běžnému spoření. Zlato jako zajištění na penzi nebo vklad do budoucnosti dětí tak dnes mohou nakupovat i lidé s nízkými příjmy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků