Hlavní obsah
Kam byste si zaletěli jako miliardáři? Foto: Sazka a.s.

Kam byste si zaletěli jako miliardáři?

Eurovíkendy jsou hitem posledních let. Podzimní měsíce jsou oblíbeným obdobím, kdy tisíce Čechů vyrážejí letecky do Paříže, Londýna, Říma nebo Barcelony. Díky Eurojackpotu letos můžete takový víkend zažít v miliardářském stylu.

Kam byste si zaletěli jako miliardáři? Foto: Sazka a.s.
Kam byste si zaletěli jako miliardáři?

Loterie Eurojackpot přináší doplňkovou hru Miliardářský víkend, v rámci které 7 sázejících vyhraje prodloužený víkend s privátním letadlem, kterým může vyrazit do kterékoli evropské destinace.

Letos jsme rozdali již 21 poukazů výhercům Miliardářského víkendu. Poslední letošní losování připadá již na tento pátek 29. listopadu 2019. Nepropásněte tak poslední příležitost vyhrát víkend v miliardářském stylu.

Celkem je ve hře 7 poukazů na Miliardářský víkend v hodnotě 500 000 Kč. Tato hra je určena pouze pro sázející v ČR, kteří si vsadí plný tiket Eurojackpotu v hodnotě 400 Kč.

Zažijte víkend jako miliardáři

Foto: Sazka a.s.

Služby spojené s Miliardářským víkendem zajišťuje PRIVILEQ, člen cestovní skupiny FISCHER zaměřený na exkluzivní dovolené pro nejnáročnější skupinu klientů. Zde si výherce domluví termín, konkrétní evropskou destinaci a další podmínky čerpání výhry (ubytování, stravování, doprovodný program). Limitem je pouze 500 000 Kč.

Stačí vsadit pouze plný tiket už tento pátek 29. 11. 

Věcnou výhru Miliardářský víkend mohou vyhrát pouze sázející v ČR s plným tiketem Eurojackpotu. Nemusí nic vyplňovat, losují se sériová čísla tiketu, resp. čísla online sázky v případě vsazení na internetu. Výhry se losují pouze z aktuálně vsazených tiketů, takže už tento pátek 29. listopadu zaručeně 7 českých sázejících Eurojackpotu vyhraje tento mimořádný zážitek.

Stačí vsadit pouze plný tiket už tento pátek 29. 11.

Foto: Sazka a.s.

Pokud by výherce nebyl přítelem létání, může Sazku požádat o finanční ekvivalent výhry, tj. 500 000 Kč.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+ 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků