Hlavní obsah
Europe Easy Energy

Jste připraveni na nadcházející topnou sezónu?

Uvažujete i vy o přestupu k alternativnímu dodavateli energií? Věděli jste, že pokud máte v současné době smlouvu na odběr energií uzavřenou na dobu neurčitou, je nutné při změně dodavatele počítat s tříměsíční výpovědní lhůtou? Abyste mohli od listopadu, respektive v topné sezóně, odebírat elektřinu či plyn za nižší cenu, je nutné podat výpověď co nejdříve. Právě nyní je nejvyšší čas na změnu, protože jedině včasným přestupem k alternativnímu dodavateli energií můžete ušetřit za elektřinu a plyn až několik tisíc ročně!

Europe Easy Energy
Jste připraveni na nadcházející topnou sezónu?

V ČR nabízí dodávky energií celá řada firem, cena elektřiny a plynu se však u jednotlivých společností výrazně liší! Proč tedy platit víc, když to není nezbytně nutné? Ceny všech dodavatelů si můžete snadno porovnat a okamžitě zjistíte, kolik můžete díky změně dodavatele ušetřit z rodinného nebo firemního rozpočtu. Svoji úsporu na energiích můžete porovnat zde.

Europe Easy Energy

Proč byste měli zvolit 3E za svého dodavatele?

Společnost Europe Easy Energy patří dlouhodobě na cenovou špičku, napříč všemi produkty, které český trh v rámci dodávek energií nabízí. Výhodou přestupu k 3E ale není pouze cena, kterou nabízí. Podle hodnocení obchodních podmínek na portálu Cenyenergie.cz obsadila společnost Europe Easy Energy v loňském roce 1. místo ve srovnání s ostatními dodavateli elektřiny a plynu. Její všeobecné obchodní podmínky tak svou vstřícností k zákazníkovi zvítězily mezi 32 posuzovanými společnostmi. S 3E uzavíráte smlouvu na dobu neurčitou bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Přechod k 3E je velmi jednoduchý. Smlouvu můžete uzavřít on-line, kdykoliv a z pohodlí Vašeho domova. Změnu dodavatele vyřídí společnost 3E za Vás a to vše samozřejmě zcela ZDARMA. Všechny služby a perfektní servis Vám budou poskytnuty i v příjemném prostředí obchodních kanceláří společnosti Europe Easy Energy. Dveře do světa energií pro Vás tato společnost otevřela v Praze Nuslích a Karlíně, v Hradci Králové, Liberci a nově také v Českých Budějovicích. Adresy obchodních kanceláří naleznete zde.

Europe Easy Energy projevily důvěru již desetitisíce zákazníků
 
30. 7. 2013 proběhla elektronická aukce na dodávky elektřiny a plynu pro domácnosti napříč celou ČR. Společnost Europe Easy Energy nabídla občanům možnost odběru těchto dvou komodit za bezkonkurenčních podmínek a stala se tak jejich novým dodavatelem na 24 měsíců. Řady spokojených zákazníků 3E se tedy rozšíří celkem o 3749 odběrných míst.

Europe Easy Energy

Zvýhodněné tarify pro mladé rodiny a seniory

Proč se obávat ceny, kterou zaplatíte za energie? Užívejte si života naplno! Zvýhodněný tarif SENIOR je určeny pro zákazníky, kteří v roce 2013 dosáhnou věku 60-ti let a starší. Mladé rodiny a zákazníci do 30-ti let včetně, kteří nechtějí platit za energie více, než musí, mohou využít tarif JUNIOR. Více informací o našich produktových řadách získáte zde.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků