Hlavní obsah
Kuchyně ELITE a šatní skříně HANÁK na míru v bílém lesku a dubu zlatém. Foto: HANÁK NÁBYTEK

Jaké jsou aktuální trendy v zařizování interiérů?

Hledáte nové inspirace? Představíme vám trendy a novinky od předního českého výrobce HANÁK NÁBYTEK. Uvidíte krásné interiéry v přírodních zemitých barvách, žádaný bílý lakovaný nábytek, působivé dveře do obkladu a další připravované novinky.

Kuchyně ELITE a šatní skříně HANÁK na míru v bílém lesku a dubu zlatém. Foto: HANÁK NÁBYTEK
Jaké jsou aktuální trendy v zařizování interiérů?

Champagne, mocca nebo antracit jako podmanivé odstíny laků, kterým bude přát letošní sezóna. Doplněné o krásné strukturované dřeviny v tmavších i medových odstínech, takové kombinace budou letos žádané! To je jasná předpověď jednoho z předních evropských výrobců nábytku a interiérových dveří.

Kolekce PREMIUM, klasická kuchyně NICE, dýha arabica kartáčovaná / dýha champagne kartáčovaná.

Foto: HANÁK NÁBYTEK

Dále také narůstá popularita dřevěných obkladů stěn včetně exkluzivních dveří do obkladu. Značka HANÁK má v realizacích u klientů řadu skvělých ukázek, prohlédněte si fotogalerii.

Kolekce PREMIUM, postel DELTA, dýha jasan carbon mat (novinka 2017), interiérové dveře HANÁK v obkladu stěny ve stejném provedení doplněné nikou v bílém lesklém laku, toaletní komoda na míru ve stejném provedení.

Foto: HANÁK NÁBYTEK

Hlavní myšlenkou při zařizování interiérů bude nadále maximální sladění nábytku. V tom má značka HANÁK jasnou konkurenční výhodu, protože k nábytku na míru vyrobí i sladěné interiérové dveře, což nikdo jiný v Evropě nenabídne! Jde o tzv. INTERIOR CONCEPT.

Kolekce PREMIUM, kuchyně ELITE, lak bílá polar vysoký lesk / dýha jasan carbon mat (novinka 2017).

Foto: HANÁK NÁBYTEK

Těšte se i na další novinky, které budou představeny v dubnu. Například nová kolekce stolů a stolků nebo nové ložnice. HANÁK zároveň nabídne jako jediný u nás nábytek zpracovaný tzv. technologiií nanolaků (laky v hlubokém matu).

Kolekce PREMIUM, kuchyně COMFORT, lak champagne vysoký lesk / dýha dub rustikální šedý.

Foto: HANÁK NÁBYTEK

A co je nového v nabídce spotřebičů Whirlpool dodávaných do kuchyní HANÁK? Základem je kvalitní set horkovzdušné a mikrovlnné trouby.

Řada ABSOLUTE nabízí jednotný design pro celou kuchyni.

Foto: Whirlpool

Design ABSOLUTE kombinuje elegantní provedení s vysoce kvalitními materiály a charakteristickým prvkem - ovládáním pomocí centrálního tlačítka.

Design ABSOLUTE: Intuitivní ovládání pomocí centrálního tlačítka.

Foto: Whirlpool

Díky výkonnému topnému tělesu, jedinečnému způsobu distribuce vzduchu a velkému vnitřnímu prostoru trub můžete využít funkci Cook3, která umožňuje připravit až tři jídla najednou bez mísení chutí a vůní.

Díky speciální funkci Cook3 u modelů FUSION připravíte až tři jídla najednou.

Foto: Whirlpool

Trouby disponují samočistícími programy – parním čištěním či pyrolýzou, péče o ně je tak výrazně jednodušší. Zaujme i vybavení speciálními panty Soft Closing pro tlumené dovírání dvířek.

Design ABSOLUTE: Tlumené dovírání dvířek Soft Closing.

Foto: Whirlpool

Spotřebiče lze koupit v provedení bílá, černá, champagne nebo oblíbený nerez s povrchovou úpravou proti otisku prstů. U barevných modelů je dominantním materiálem trouby i displeje barevné vícevrstvé sklo, externí madlo je v kontrastním nerezovém provedení. Vyberte si spotřebiče do kuchyně od Whirlpoolu zcela podle vašich představ.

Design ABSOLUTE: Elegance černého skla, elegantní champagne nebo nadčasová bílá.

Foto: Whirlpool

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků