Hlavní obsah
www.fashiondays.cz

Chanel, Versace, Dolce & Gabbana – i tato donedávna nedostupná luxusní móda už není jen pro ty nejbohatší. Výrobky světově známých značek se dnes dají koupit za zlomek původní ceny díky online nákupním klubům jako je Fashion Days.

www.fashiondays.cz
Jak nakupovat luxusní módu za zlomek ceny

Klub spolupracuje pouze s oficiálními certifikovanými distributory, pro něž je dlouhodobým partnerem zaručujícím vysoké obraty, a proto má možnost získávat pro své zákazníky tak vynikající ceny.

Online nákupní klub Fashion Days, který působí ve střední a východní Evropě, sdružuje na všech svých trzích včetně České republiky více než čtyři miliony členů a může si tak dovolit nabízet až 70 % slevy z původní ceny zboží. Spolupracuje zejména s proslulými značkami, jako jsou Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Lacoste, Benetton, Esprit, Miss Sixty, Guess, GAP, Adidas a další.

Přehledný design stránek

Produkty renomovaných značek nabízí Fashion Days jen svým členům – v tom také spočívá základní rozdíl mezi online nákupním klubem a e-shopem. Pro maximální komfort je každý produkt vyfocen ve studiích klubu a je k němu vytvořen detailní popisek pro snadnější orientaci.

Členství v klubu je bezplatné, stačí se jednoduše registrovat na www.fashiondays.cz.

Nakupujte chytře

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků