Hlavní obsah
Revoluce díky BaByliss Curl Secret

Jak jsem zažila revoluci (před zrcadlem)

Jedna z věcí, která mě na reklamách štve, je jak všichni neustále používají slovo „revoluce”, i když jde o úplné nesmysly. Jenomže pak jsem jednu takovou revoluci sama prožila. A šlo o moje vlasy.

Revoluce díky BaByliss Curl Secret
Jak jsem zažila revoluci (před zrcadlem)

Nevím, jaké máte vy osobně zkušenosti s kulmami, ale já ne vždycky pozitivní.  Kulma může být dobrý sluha, ale hodně nepříjemný pán. Dávno jsem se smířila s tím, že, když chci s vlasy udělat něco opravdu mimořádného, svěřím to jedině kadeřníkovi. Jenomže… Znáte to – váš vlasový kouzelník vyčaruje něco, čím jste nadšená a vy to pak sama před zrcadlem jaktěživo už nedokážete ani napodobit. To přesně se mi stalo minulý měsíc.

Letos jsme měli abiturientský sraz vysloveně hogofogo. Luxusní restaurace, dreskód velmi společenský. Tak jsem vyrazila k Patrikovi do salónu a povídám mu: „Páťo, večer musím všem vyrazit dech. Jenomže ty moje nudně rovný vlasy už nikoho neohromí.“

Patrik sice chvíli špačkoval, že co by jiná dala za moje přirozeně rovné vlasy, ale pak se zamyslel a pustil se do práce. Výsledkem byly nádherně vlnité vlasy rafinovaně doplněné několika tuhými loknami kolem tváře. Úspěch se dostavil, i když v dost nečekané podobě. Že Vandě a Kamile spadne brada, na to jsem se hodně těšila, a taky že jim spadla.

Že ale úplně omámím Petra, to by mě ve snu nenapadlo. Před lety bych si na něj netroufla. Nejhezčí kluk ze třídy a dokonce to ani nebyl hajzlík. Ten večer ale kroužil kolem mě jak satelit. A skončilo to plánem na schůzku. Přišla jsem domů úplně rozklepaná a hned se hnala k zrcadlu. Musím dost neskromně přiznat, že ty vlasy byly vážně exkluzivní. Však to taky asi třicetkrát opakoval, že mám vlasy jako víla. Nojo, jenomže rande je pozítří a to já se k Patrikovi nemám šanci prodychtit – nehledě k tomu, že si říká dost nehorázné sumy a já si peníze netisknu. Vlny splasknou a já předstoupím před Petra jako rousně, s vlasy rovnými jak pravítko. Super. Stačil ale jeden plačtivý telefon kámošce Hedvice a na druhý den už mi u dveří zvonil kurýr s balíčkem. Kulma. BaByliss Curl Secret.

Údajně revoluce v účesech… kolikátá už. Já holt jsem od přírody skeptik. A pak se to stalo. To si prosím naberete pramen vlasů a zmáčknete. Kulma sama navine vlasy, pípne, vy uvolníte stisk a pak už jen zíráte. Z kulmy hladce vyjede naprosto dokonalá vlna. Dokonce můžete ovlivnit, jak bude pevná – podle toho, kolikrát kulmu necháte pípnout. Během chvíle, pořád ještě s nevěřícím úsměvem, jsem měla nádherně vlnité vlasy.

Nakonec jsem si nechala prameny kolem tváře – cvak, vrrr, pět pípnutí, povolit – ty brďo! Nádherné pevné lokny, že snad ani Patrik by je takhle nevykouzlil. Nebudu vás napínat, rande dopadlo. Už spolu měsíc chodíme. My tři – já, Petr a BaByliss.

Tento článek nebyl vytvořen redakcí. Jde o komerční článek propagující reálné produkty nebo služby. Příběh v tomto komerčním článku může být fiktivní (smyšlený).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků