Hlavní obsah
MICROSOFT s.r.o.

Investujete do budoucnosti svých dětí? Mají už MS Office?

V počítačích je budoucnost a tedy i budoucnost vašich dětí. Všechny firmy dnes používají Microsoft Office, a proto jim znalost programů tohoto kancelářského balíku zajistí lepší práci a vyšší plat.

MICROSOFT s.r.o.
Investujete do budoucnosti svých dětí? Mají už MS Office?

Microsoft připravil fantastickou vánoční nabídku, která končí 31. prosince 2012. Při nákupu současné verze Microsoft Office 2010 dostanou zákazníci právo používat i Office nové verze 2013. Novou verzi Office 2013 si stáhnou zdarma z internetu, po jejím uvedení na trh na jaře 2013. Výhodou této nabídky je to, že uživatel získává vlastně 2 licence Office.

Pro domácí používání a pro vaše děti je určená sada Office 2010 pro studenty a domácnosti, menším firmám je určená sada Office 2010 pro podnikatele. Zvlášť pro firmy a menší podnikatele může být vánoční akce Microsoftu zajímavá. Obě sady lze nakoupit ve webových obchodech nebo v maloobchodních řetězcích.

Pamatujte, že vánoční akce Microsoftu platí, pokud nakoupíte MS Office nejpozději do Silvestra. Podrobné informace o ní lze nalézt na webových stránkách www.office.com/offer

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků