Hlavní obsah
HP Ink Tank Wireless 415 All-in-One Foto: HP Inc Czech Republic

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma” očekáváte. Značka HP je dlouhodobě známá svou vysokou kvalitou, a to v plné míře předvedla i při nové řadě určené primárně pro domácí použití.

HP Ink Tank Wireless 415 All-in-One Foto: HP Inc Czech Republic
Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

HP Ink Tank Wireless 415 All-in-One dokáže svým uživatelům zajistit velkoobjemový tisk s minimálními náklady, a to díky velkokapacitnímu systému inkoustových zásobníků (tankovému systému od HP). Představu o minimálních nákladech reprezentuje číslo, které uvádí výrobce. Konkrétně 8000 vytištěných stran s barevnou sestavou nebo 15 000 černobílých stran.

HP Ink Tank Wireless 415 All-in-One

Foto: HP Inc Czech Republic

Tankový systém zajistí kromě kvalitních tiskařských vlastností i komfort při výměně. Unikátní uzávěr jednotlivých náplní a mechanika podtlaku zabrání vytečení barvy mimo nádobu s inkoustem. Pro uživatele je tento způsob maximálně příjemný, náplň stačí jen nasadit. Při výpočtu užitečných vlastností nesmíme zapomenout ani na rychlost, která je v dnešní době mimořádně důležitá. Tento stylový pomocník do vaší domácí kanceláře zvládá bezokrajový tisk fotografií nebo grafiky rychlostí až 8 stran za minutu.

Chcete se dozvědět více? Klikněte sem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků