Hlavní obsah
I virtuální operátoři umí zákazníkům nabídnout skvělé ceny i velké porce dat Foto: Sazka

I virtuální operátoři umí zákazníkům nabídnout skvělé ceny a velké porce dat

Stále více zákazníků volá po neomezených tarifech, které velcí operátoři skutečně nabízí. Nechají si je ale pořádně zaplatit. Využijte jako alternativu levnější tarif nebo předplacenou kartu s levným voláním i daty a dalšími benefity.

I virtuální operátoři umí zákazníkům nabídnout skvělé ceny i velké porce dat Foto: Sazka
I virtuální operátoři umí zákazníkům nabídnout skvělé ceny a velké porce dat

Virtuální operátoři jsou oblíbení, jedničkou na trhu je SAZKAmobil

Tento trend nahrává především virtuálním operátorům, kteří pro své stávající i nové klienty nabízejí mnoho výhod a dokážou se flexibilně přizpůsobit poptávce. Přestože je nabídka předplacených SIM karet na trhu klasických i virtuálních operátorů veliká, skupinu poskytovatelů předplacených služeb jednoznačně vede největší virtuální operátor SAZKAmobil, který letos slaví 6 let na trhu. Nabízí nejen nejvýhodnější předplacené služby a spouští i novou generaci 4 Šťastných tarifů.

Současně SAZKAmobil obměňuje nabídku datových balíčků, díky které klienti předplacených karet získají data za nejnižší cenu na trhu. „Od počátku SAZKAmobilu klademe velký důraz na férovost a jednoduchost. Nové služby a nabídky připravujeme bez zbytečných háčků a kliček. Všechny požadavky a dotazy zákazníků se snažíme vyřídit okamžitě k jejich plné spokojenosti. Samozřejmě narážíme na některé limity dané zejména modelem virtuálního operátora, ale i s tím máme v plánu něco udělat,“ říká Jan Schmiedhammer.

Zákazníci oceňují velké porce dat i levné volání

Virtuální operátor SAZKAmobil nabízí pořádnou nadílku zákazníkům, kteří i při nízkých cenách získají velký objem dat. „Nabídku našich tarifů cílíme především na zákazníky, kteří už přišli na to, že si nepotřebují platit drahé neomezené volání, které stejně nevyužijí, a raději preferují levné volání a SMS, případně slušnou porci dat. Vnímáme stále rostoucí poptávku po mobilních datech i u uživatelů předplacených karet. Proto jsme se rozhodli naše portfolio datových balíčků nejen zlevnit, ale i přidat doposud největší balíček dat na trhu předplacených karet o objemu 30 GB. Navíc stále platí naše Odměny za dobití nebo aktivaci nové SIM karty, kdy zákazníci mohou získat data úplně zdarma,“ uzavírá Jan Schmiedhammer.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků