Hlavní obsah
Eset uvádí nová řešení pro velké firmy, nabídne produkty i služby

Eset uvádí nová řešení pro velké firmy, nabídne produkty i služby

Bezpečnostní společnost Eset v těchto dnech představuje novou nabídku vytvořenou na míru velkým společnostem, které představují pro kyberútočníky lákavé cíle a zároveň jsou z pohledu zabezpečení poměrně specifické.

Eset uvádí nová řešení pro velké firmy, nabídne produkty i služby
Eset uvádí nová řešení pro velké firmy, nabídne produkty i služby

Eset ve svých nových produktech a službách představuje řadu nástrojů v oblasti kybernetické ochrany kombinovanou se zabezpečením koncových zařízení.

Zcela novým produktem je Eset Enterprise Inspector, nástroj pro detekci a monitoring chování koncových zařízení (EDR), jehož prostřednictvím lze odhalit nezvyklé chování a události na sledovaných zařízeních. Díky tomu dokáže odhalit sofistikované cílené útoky, automaticky upozorňuje na anomálie v síti, okamžitě reaguje na hrozby, zajišťuje přehled nad děním ve firemní síti a zprostředkovává prošetření vzniklých incidentů.

Prostřednictvím platformy Eset Endpoint Security získává data v reálném čase. Toto řešení je zcela přizpůsobitelné nárokům a požadavkům klientů a poskytuje mnohem podrobnější monitoring, který zajistí lepší prevenci a reakci proti všem typům kybernetických útoků, bez ohledu na jejich intenzitu.

Aby bylo možné využít potenciálu nástroje Eset Enterprise Inspectoru naplno, nabízí Eset k tomuto řešení i další úzce cílené služby v oblasti kybernetické ochrany, jako je Eset Threat Hunting pro forenzní šetření zákazníkem vybraných incidentů detekovaných v Inspectoru, a Eset Threat Monitoring, který nabízí nepřetržitý monitoring podezřelých aktivit zjištěných pomocí Inspectoru. Eset Threat Hunting a Eset Threat Monitoring využijí zejména firmy, které nemají vlastní interní odborníky zabývající se bezpečností IT.

Kvůli zdokonalení a vytvoření co nejkompaktnějšího řešení byl Inspector doplněn systémem Eset Dynamic Threat Defense, což je speciální cloudový sandbox, poskytující rychlou analýzu hrozeb nultého dne či ransomware metodami AI ještě předtím, než se dostanou do monitorované firemní sítě.

Eset rovněž představuje Eset Security Management Center, nástupce populárního Eset Remote Administratoru. Jde o nástroj pro vzdálenou správu koncových stanic. Umožňuje správcům IT udržovat si celkový přehled nad bezpečnostní situací ve firemní síti z webové konzole.

Oceňované bezpečnostní produkty společnosti Eset jsou určeny pro potřeby IT manažerů a představují kompaktní sadu nástrojů, která může být nasazena samostatně nebo společně s dosavadními produkty Esetu v různých kombinacích tak, aby to odpovídalo specifickým požadavkům a nárokům jednotlivých zákazníků.

„Chápeme, že globální firmy potřebují taková řešení kybernetické ochrany, které budou plně přizpůsobena specifikám jejich podnikání. Proto jsme ve spolupráci s nimi vytvořili zcela novou řadu bezpečnostních řešení,“ říká Juraj Malcho, technický ředitel světové centrály společnosti Eset. „Jsme přesvědčeni o tom, že každý firemní zákazník bude schopen snadno spravovat a přizpůsobovat nástroje zabezpečení a jsme hrdí na to, že naše nová řada firemních produktů eliminuje složitost ovládání a bezchybně se integruje do jejich sítě.“

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků