Hlavní obsah
Úvodní foto

Dárek pro filmové fajnšmekry – limitovaná edice

Oblíbené duo Hřebejk - Jarchovský se vrací na plátna kin s trilogií filmů, která vás zavede zpět v čase před oblíbený český film Pelíšky. V CineStar navíc s limitovaným dárkovým balíčkem. Všechny filmy můžete v kině vidět již letos.

Úvodní foto
Dárek pro filmové fajnšmekry – limitovaná edice

Rodinný přítel je první z filmů trilogie Zahradnictví, kterou Jan Hřebejk s Petrem Jarchovským považují za své „životní dílo“. Příběh se odehrává ve čtyřicátých letech za německé okupace. Tři mladé ženy a dvě děti čekají na návrat svých vězněných mužů a otců. Válkou vynucenému rodinnému společenství tří sester obětavě pomáhá rodinný přítel a lékař Jiří Erben. Rodinný přítel je příběhem lásky, která nesměla být naplněna. Vypráví o věrnosti, touze, vině a lásce, o odchodech a návratech, o rodině, rodičích a dětech.

Současně se vstupenkami na první díl Zahradnictví si můžete exkluzivně v multikinech CineStar zakoupit dárkový balíček, který obsahuje poukázky na vstupenky na další dva díly Zahradnictví za zvýhodněnou cenu a také slevové poukázky na všechna menu. Na celé trilogii tak ve dvou ušetříte 220 Kč.

Rodinný přítel startuje v CineStar již. 27. dubna, druhý díl Dezertér má premiéru 28. září a poslední díl Nápadník 16. listopadu 2017.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků