Hlavní obsah
Informace po ruce Foto: Českomoravská stavební spořitelna

Potýkáte se s nedostatkem času a každá ušetřená minuta je vám vzácná? Dáváte přednost ovládání svého běžného účtu přes internet? Nechcete platit za vedení účtu? Využijte Online účet od Lišky.

Informace po ruce Foto: Českomoravská stavební spořitelna
Chcete šetřit čas a peníze? Volte online řešení!

Online účet od Lišky, který si může založit každý ve věku nad 18 let, šetří svému uživateli kromě času i peníze. Měsíční vedení účtu je zdarma v případě, že průměrný měsíční zůstatek v předchozím měsíci činí alespoň 15 000 Kč. Při nižším průměrném měsíčním zůstatku je v daném měsíci účtován poplatek za vedení účtu 50 Kč.

Elektronické bankovnictví včetně výpisu v elektronické podobě je zdarma. Bez poplatku je také vydání a vedení mezinárodní Era platební karty pro majitele účtu. Placení Era platební kartou navíc přináší další výhody a slevy (např. slevu na nákup pohonných hmot). Výběr hotovosti z široké sítě bankomatů ČSOB nebo Ery  v ČR je také zdarma.

Chcete mít informace o svých účtech vždy při ruce? Máte chytrý telefon nebo tablet? Potom je pro vás připravena nová služba Era smartbanking, kterou využijete i k Online účtu od Lišky.

Také založení Online účtu od Lišky lze vyřídit z pohodlí domova. S vyplněním žádosti vám pomohou finanční poradci ČMSS. Více na www.cmss.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků