Hlavní obsah
Hlavní obrázek

Česká republika řeší záhadu fialových kontejnerů

K záhadným fialovým kontejnerům se nikdo nehlásí.

Hlavní obrázek
Česká republika řeší záhadu fialových kontejnerů

Jsou jich desítky. Nečekaně se objevují po celé republice. Náměstí, sídliště, parky. Možná jste je viděli i u vás. Záhadné fialové kontejnery, k nimž se nikdo nehlásí!

„Šel jsem se smetím a koukal, co se děje. Objevil se tady před několika dny,“ diví se učitel Petr z Prahy. Lidé se u fialových kontejnerů zastavují všude. Co je to za peníze, které nikdo nechce, že na ně musí být speciální kontejner?

„Byla jsem se na něj podívat, viděla jsem ho z okna. Je fialový, vypadá jako normální kontejner, jenom je na něm nalepena cedule s nápisem Peníze,“ svěřila se paní Iva ze Lhotic.

„Já jsem byl v šoku, nepochopil jsem, že existují peníze, co nikdo nechce,“ napsal na Facebooku jeden z nálezců fialového kontejneru. Kdo fialové kontejnery rozvezl? V okolí nejsou žádné stopy po těžké technice a informace nemají ani popeláři. „Možná se lidem daří tak dobře, že potřebují další kontejner,“ směje se fialovému kontejneru popelář Pepa z Příbramska. S rozluštěním záhady nepomohlo ani dotazování místních, všichni shodně vrtí hlavou: „Nevíme nic!“

První zvěsti uvádějí, že vysvětlení nabízí web www.penizeconikdonechce.cz Uvidíme, jestli nadcházející dny přinesou rozuzlení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků