Hlavní obsah
Ilustrační foto

Ceny elektřiny od E.ON Energie, a.s. pro podnikatele zůstávají výhodné

Nové ceny za dodávku elektřiny společnosti E.ON Energie, a.s. pro podnikatele jsou jednou z mála dobrých ekonomických zpráv na začátku nového roku. Většina zákazníků této společnosti zaplatí v roce 2012 za elektřinu méně než zákazníci jiných dodavatelů.

Ilustrační foto
Ceny elektřiny od E.ON Energie, a.s. pro podnikatele zůstávají výhodné

„Výraznější cenový rozdíl se projeví zejména u podnikatelských produktů, kde lze oproti cenám tradičních konkurentů (Pražská energetika, a.s. (PRE) a ČEZ Prodej, s.r.o.) ušetřit řádově až tisícikoruny ročně,“ uvedl mluvčí energetické skupiny E.ON, Vladimír Vácha. „Cena za dodávku, tedy vlastní elektřinu výrazně stoupla po jaderné havárii ve Fukušimě a následném rozhodnutí německé vlády o odstavení všech jaderných elektráren. Společnost E.ON Energie, a.s. však nakoupila část elektřiny ještě před zmíněným zvýšením, což je také důvodem, proč její cena za dodávku vzrostla v porovnání s konkurencí méně,“ zdůraznil mluvčí.

Porovnání ročních plateb za dodávku elektřiny

V nejběžnějších podnikatelských produktech tak bude moci zákazník E.ON Energie, a.s. výrazně uspořit. Jak vyplývá z grafického znázornění, například v porovnání s konkurenční společností ČEZ Prodej, s.r.o. ušetří modelový zákazník E.ON Energie, a.s. s roční spotřebou 28 MWh za dodávku elektřiny 2 444 korun.

Společnosti E.ON Energie, a.s. se tak nadále daří dostát svému závazku, nabízet malým a středním podnikatelům stabilní ceny za dodávku elektřiny.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků