Hlavní obsah
Dům od KM Beta

Celý dům od jednoho výrobce – ušetřete až 40% na e-shopu KM BETA.

Výběr stavebních materiálů pro plánovaný dům může být snadnější, než se zdá. Veškeré materiály pro hrubou stavbu totiž můžete pořídit od jediného osvědčeného českého dodavatele a ještě přitom ušetřit. Pokud si je objednáte přes firemní e-shop, můžete uspořit až 40 % nákladů na jejich pořízení.

Dům od KM Beta
Celý dům od jednoho výrobce – ušetřete až 40% na e-shopu KM BETA.

Od základů po střechu

Váš dům můžete jednoduše a funkčně poskládat z prvků KM Beta. Vápenopískové cihly zdicího systému SENDWIX vynikají pevností, akumulačními a akustickými vlastnostmi. Díky tomu je lze vytvořit i pro opěrnou zeď vůči svahu nebo jimi nahradit drahý betonový skelet. Pro vnější i vnitřní nosné zdivo zdicího systému SENDWIX stačí tloušťka 240 mm nebo 175 mm. Volbou vápenopískových zdicích materiálů lze díky tomu zvýšit užitnou plochu obytného prostoru až o 10 %!

Při zdění se uplatní malty a lepidla PROFIMIX. Střešní tašky KM BETA jsou dlouhodobě oblíbenou značkou střešní krytiny. V nabídce je několik typů střešních tašek v celkem sedmi barevných odstínech a mnoho originálních doplňků pro dokonalou střechu.

V klidu i z domu, pohodlně a levně

V e-shopu lze z pohodlí domova získat kompletní sortiment pro celý dům. Každému zájemci navíc zdarma spočítáme potřebné množství materiálu, poradíme s nejvhodnější volbou sortimentu a pomůžeme také při nákupu. Využijte nyní nákup z domu, bez složitého objíždění stavebnin. Takovou nabídku materiálů Vám jiný výrobce nenabídne! Prodej se slevou až 40 % na www.shop.kmbeta.cz.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků