Hlavní obsah
Milka Bubbly

Bublinky jsou dobré pro zdraví a zpomalují proces stárnutí

Vyhlášené kapacity kosmetického průmyslu jednohlasně tvrdí, že tajemství přirozené krásy a sex-appealu je na dosah. A přestože se to může zdát neobvyklé, za vším stojí takzvaná bublinková kosmetika, která si mezi lidmi získává popularitu přímo raketovým tempem.

Milka Bubbly
Bublinky jsou dobré pro zdraví a zpomalují proces stárnutí

Nejnovější trendy naznačují, že popularita bublinkové kosmetiky neustále vzrůstá. Jsou bublinky tou pravou cestou k věčné kráse?


Vše začalo jednoduchou otázkou: Čím to je, že některé ženy jsou přitažlivé i v pokročilejším věku? Faktorů je samozřejmě mnoho, každý výzkum tvrdí něco jiného a je všeobecně těžké se v tom chaosu zorientovat. Odborníci se však shodují v jednom. Bublinky fungují!

Série pokusů odhalila, že bublinky vyvolávají v naprosté většině lidí pocity štěstí a spokojenosti. V každé bublince jako by se skrýval úsměv. A čím více se v životě smějeme, tím jsme zdravější a přitažlivější pro okolí, nemluvě o atraktivních, tzv. smíchových vráskách. Tento speciální druh jemných vrásek je jedním ze klíčových zdrojů sex-appealu a hraje zcela zásadní roli.

Po bublinkách začala být okamžitě obrovská sháňka, ve světě se šíří hotová bubblymánie. Stoupá obliba nápojů s bublinkami i bublinkových koupelí a houfně dochází k otevírání bublinkovacích salonů, které postupně začínají vytlačovat původní salony krásy. Modelky nyní poletují v zákulisí přehlídek s bublifukem v ruce a dokonce se vyskytla práce tzv. bublátora, který obsluhuje obří bublifuky ve veřejném prostranství. Bublinky jsou prostě všude.

Kromě hrátek s bublifukem doporučují odborníci pravidelné mlsání čokolády Milka Bubbly a soutěžení s aplikací Bublinkovač na facebookových stránkách Milky. Obě tyto činnosti prý mají blahodárný vliv na zdraví, štěstí, spokojenost a krásu.

Tento článek je samozřejmě smyšlený, ale jestli vás pobavil, vyzkoušejte zábavnou aplikaci Bublinkovač, kterou pro vás přichystala čokoláda Milka Bubbly. Můžete vyhrát lahodné odměny a vytvořit si originální fotky na váš facebookový profil. Dopřejte sobě a svým blízkým radost, jemnost a zábavu. Milka Bubbly – úsměv v každé čokobublince.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků