Hlavní obsah

Blíží se Valentýn, rozmazlujte ji trošku

Jak splnit každoroční valentýnskou povinnost, aniž byste se stal další obětí tohoto komerčního svátku? Květinou nic nezkazíte, i kdyždo druhého dne zvadne, ale zkuste k ní letos přidat drobnost, která vaší lásce při troše štěstí zajistí přímo milionové rozmazlování.

Blíží se Valentýn, rozmazlujte ji trošku

Plyšovým medvědem už žádnou neohromíte

Zatímco v USA stále frčí rudé pugéty se stovkami růží, růžoví medvědi se srdcem na hrudi a pompézní večeře v luxusních restauracích, české páry zůstávají stále více při zemi. “V sedmnácti mi samozřejmě plyšák s rudým srdcem přišel jako vrchol láskyplného vyznání, dnes mě potěší úplně obyčejné věci. Třeba umyté nádobí nebo klidný večer u filmu,” říká projektová manažerka Jitka.

Partneři ve snaze potěšit své drahé polovičky stále častěji sahají po maličkostech nebo zážitcích, které mají v konečném důsledku mnohem větší hodnotu. Mnoho žen tak k Valentýnu dostane například lístky do kina, vlastnoručně připravenou večeři nebo třeba romantický výlet. Originální a vtipnou alternativou je například i ve světě oblíbený stírací los, který může obdarované přinést rovnou milionové zážitky

Darujte Černou perlu a rozmazlujte ji trošku

Jako stvořené pro valentýnský večer jsou například losy Černá perla od SAZKY, které v sobě mohou skrývat výhru až 10 milionů korun. Jen si představte, jaké rozmazlování by si za ně mohla vaše láska dopřát. A rozhodně by si ho nenechala jen pro sebe. Romantická cesta kolem světa, ochutnávky exotických kuchyní nebo nové auto? Vaší fantazii se meze nekladou, tak pojďte štěstí naproti!

Rozmazlujte ji ještě dnes

Foto: Sazka

Zastavte se na některém z prodejních míst SAZKY a vyberte si stírací los Černá perla podle svého vkusu. Na výběr máte 3 varianty s maximální výší výher od 1,5 milionu do 10 milionů korun. Po setření stírací plochy společně hledejte shodná čísla. Pokud objevíte místo čísla vzácnou černou perlu, vaše výhra se ihned násobí. A čím větší výhra, tím více rozmazlování a hýčkání pro vaši milovanou!

Rozmazlujte ji ještě dnes

Stírací losy Černá perla seženete na více než 7 500 prodejních místech SAZKY po celém Česku. Své štěstí můžete zkusit i na webových stránkách www.sazka.cz/cerna-perla, kde najdete i online losy Černá perla, se kterými můžete vyhrát až 2 miliony korun.
Přejeme krásného Valentýna a co nejvíce rozmazlování.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků