Hlavní obsah
Nymburský půlmaraton pošesté Foto: Diana Váňová

MÓDA: Kobzanová si vyzkoušela svatební šaty

Modelka a bývalá misska Diana Kobzanová předvedla šaty módní návrhářky Jiřiny Tauchmanové, které se v úterý dražily. Sama však zatím nepomýšlí na to, že by svatební róbu oblékla při vlastním obřadu.

Nymburský půlmaraton pošesté Foto: Diana Váňová
MÓDA: Kobzanová si vyzkoušela svatební šaty

Výtěžek z vydraženého modelu činí 65 tisíc korun a poputuje na konto Kapka naděje. Kobzanové se předváděné svatební šaty velmi líbily, vlastní veselku však rozhodně nechystá.

Přesto připustila, že s partnerem, fotbalistou Martinem Jiránkem, už manželství letmo probírala. "Mluvíme o svatbě, že ta možnost tady je, ale nerozebírali jsme to zatím do podrobností, kdy a kde by to mělo být. Jestli to bude ještě letos, to opravdu nevím," uvedla Diana.

Na bílé netrvá

Modelka rovněž přiblížila svou představu, jaký model by si pro svatební den vybrala. "Vdávat bych se chtěla v něčem jednoduchém. Nemám ráda přemrštěné, obrovské sukně s upnutými korzety a miliónem volánků, mašliček a perliček. Nemám ráda přeplácané róby. Barva klidně i šampaň. Nemusela bych trvat na bílé," popsala Kobzanová, která se loni o Vánocích s Jiránkem rozešla, za pár dnů však byli opět spolu.

Na přehlídce se prezentovala i celá kolekce letošních svatebních modelů. "Jsou každopádně netradiční. Jsou barevné - zelenkavé, růžové, béžové, vůbec nejsou bílé. Střihy jsou všechny přiléhavé a mají větší dekolty. Jsou to korzetové šaty vcelku, hodně upnuté s vysokými rozparky," uvedla návrhářka Jiřina Tauchmanová.

TIP NOVINEK:
Více snímků naleznete ve fotogalerii.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků