Hlavní obsah

Zpěvačku Lily Allenovou vyhodili ze školy za orální sex

Mladá britská zpěvačka Lily Allenová byla před několika lety vyhozena ze školy kvůli poskytování sexuálních služeb svým spolužákům. Školu byla nucena opustit v ten moment, kdy ji učitelé přistihli, jak dělá dobře několika spolužákům.

Zpěvačku Lily Allenovou vyhodili ze školy za orální sex

Mírně obscénní Angličanka se při poskytování rozhovorů nikdy příliš nestyděla, ale teprve pro magazín Rolling Stone odhalila, jak daleko její odvážné sexuální praktiky v mládí zacházely.

Magazínu řekla Allenová doslova: "Dělala jsem s klukama věci, které jsem v tak mladém věku dělat neměla. Provozovala jsem s nimi orální sex... nechtěla bych to ale nějak rozebírat. Nebylo to v pořádku."

Zpěvačka ale trvá na tom, že přestože její sexuální služby spolužákům učitele přiváděly k šílenství, tak její rodiče nebyli zprávou rozrušeni. Představitelé školy je totiž o celé kauze neprodleně informovali. "Bylo jim to fuk. Jsou produktem šedesátých let, také si něčím takovým trochu prošli," uvedla populární britská zpěvačka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků