Hlavní obsah
Céline Dionová i její manžel René Foto: Profimedia.cz

Zpěvačka Dionová porodila dvojčata

Kanadská zpěvačka Céline Dionová a americký herec Matt Damon tento týden oba přivítali nové přírůstky do rodin. Kanadská zpěvačka v sobotu porodila dvojčata. Damon se ve středu stal tatínkem čtvrté dcery. Informovaly o tom agentury Reuters a DPA.

Céline Dionová i její manžel René Foto: Profimedia.cz
Zpěvačka Dionová porodila dvojčata

Třiačtyřicetiletá Dionová, která má s osmašedesátiletým manželem, hudebním producentem René Angélilem devítiletého syna René Charlese, se snažila mít další děti několik let a nakonec podstoupila umělé oplodnění. Letos v září oznámila, že dvojčata, která čeká, budou chlapečci. Před týdnem byla kvůli riziku předčasného porodu preventivně přijata do nemocnice na Floridě.

Podle amerického časopisu People dvojčátka přišla na svět císařským řezem a jsou v pořádku. Narodila se však před termínem a několik dní budou v inkubátoru. Zpěvačka prý po porodu odpočívá.

Damon má dceru

Herci Damonovi a jeho manželce Lucianě se ve středu v New Yorku narodila dcera Stella Zavala. Podle Damonovy mluvčí se všem daří skvěle.

Čtyřicetiletý Damon a jeho o pět let mladší žena spolu již mají čtyřletou Isabellu a o dva roky mladší Giu Zavalu. Vychovávají také Lucianinu dceru Alexu z dřívějšího manželství, kterou Damon adoptoval.

Matt Damon se proslavil ve filmech jako Dobrý Will Hunting, Talentovaný pan Ripley nebo Skrytá identita.

Herec Matt Damon

Foto: Profimedia.cz

Dionová by se v březnu příštího roku měla vrátit do Las Vegas, kde vystupovala po řadu let. Angažmá v hotelu Caesar Palace v Las Vegas z ní udělalo jednu z nejlépe placených zpěvaček světa.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků